Doradztwo z różnych dziedzin prawa
Doradztwo z różnych dziedzin prawa, Kancelaria radcy prawnego Wojciech Płóciennik, Nowy Tomyśl

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7880005340
REGON: 632513753
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Nazywam się Wojciech Płóciennik i jestem doświadczonym radcą prawnym. Moja kancelaria mieści się w Nowym Tomyślu, na terenie województwa wielkopolskiego. Działam w branży nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizuję się w udzielaniu fachowych porad.

Oferta

Jestem doświadczonym prawnikiem, posiadającym liczne kompetencje, ale staram się nieustannie rozwijać poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i kursach zawodowych oraz seminariach. W branży działam od 27 lat. Dzięki temu mam pewność, że jestem w stanie pomóc klientom w większości przypadków. Zajmuję się niesieniem pomocy prawnej. Reprezentuję klientów przed sądami i innymi organami administracyjnymi.

Do każdego z Państwa podchodzę w sposób indywidualny i rzetelny oraz realizuję zlecenia terminowo. Zapewniam dyskrecję oraz rzetelność. Znam się na prawie cywilnym, a także rodzinnym. Jestem również na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o których informuję klientów. Ponadto oferuję zastępstwo procesowe na zasadzie pełnomocnictwa procesowego.

Najwyższą jakość swojej pracy osiągam poprzez komunikatywność, empatię oraz zaangażowanie. Gwarantuję najwyższą jakość porad prawnych.

Zachęcam do kontaktu oraz podjęcia współpracy klientów z Nowego Tomyśla i okolic.

Kontakt

Kontakt Kancelaria radcy prawnego Wojciech Płóciennik

Kancelaria radcy prawnego Wojciech Płóciennik, Nowy Tomyśl

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria radcy prawnego Wojciech Płóciennik