Kompleksowa pomoc prawna
Kompleksowa pomoc prawna , Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kołodziejczyk, Ostróda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7571483515
REGON: 365721225
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Kołodziejczyka znajduje się w Ostródzie. Radca ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Kancelarię prowadzi od 2016 roku.

Oferta

Radca Prawny Piotr Kołodziejczyk udziela pomocy osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Zajmuje się sporządzaniem pism, w tym procesowych, przygotowywaniem opinii oraz udzielaniem ustnych porad, także za pośrednictwem poczty e-mailowej. Radca zapewnia też stałą obsługę prawną oraz reprezentuje klientów przed urzędami, organami ścigania i sądami. Sprawy, które prowadzi radca prawny, związane są z takimi dziedzinami jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo pracy,
  • prawo wykroczeń,
  • prawo karne.
Prawnik zajmuje się m.in. dochodzeniem odszkodowań, separacjami, rozwodami i sprawami alimentacyjnymi. Radca reprezentuje też pracodawców i pracowników oraz osoby podejrzane, oskarżone i poszkodowane. Ponadto Piotr Kołodziejczyk zna się na prawie administracyjnym, upadłościowym, handlowym i gospodarczym. Sporządza np. wnioski o upadłość, informuje przedsiębiorców o zmianach w przepisach i analizuje umowy.

Prawnik działa też w ramach windykacji należności. Może monitować, wzywać do zapłaty i składać pozwy. Bada również stan majątkowy dłużników.

Dodatkowe informacje o sprawach, którymi zajmuje się radca prawny Piotr Kołodziejczyk, można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z kancelarią najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Artykuły

Dlaczego przy rozwodzie warto skorzystać z usług radcy prawnego?
Dlaczego przy rozwodzie warto skorzystać z usług radcy prawnego?
Przy rozwodzie warto zdecydować się na pomoc radcy prawnego. Sprawdź, jakie korzyści niesie za sobą wsparcie kancelarii oraz kiedy jest ono najprzydatniejsze!

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kołodziejczyk

Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kołodziejczyk, Ostróda

Opinie (1)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Kołodziejczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Angelika
Angelika
5.0
28.11.2021
Dobry radca prawny. Polecam jego usługi.