Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130848396
REGON: 36537222700000
Rok założenia:
2006
Branża:

O firmie

Adwokaci, Kancelaria Radcy Prawnego Marka Stejblisa, Warszawa Kancelaria Radcy Prawnego, której właścicielem jest Marek Stejblis, zlokalizowana jest na terenie Warszawy. Funkcjonuje ona nieprzerwanie od 1997 roku, co przekłada się na wieloletnie doświadczenie w branży.

Oferta

Głównym profilem działalności kancelarii jest udzielanie porad prawnych w szerokim zakresie. Mogą one dotyczyć wielu różnych zagadnień oraz dziedzin prawa polskiego. Zatrudnieni tutaj prawnicy służą pomocą i chętnie wyjaśnią wszelkie niezrozumiałe kwestie prawne, w przystępny sposób. Oferta kierowana jest do podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.

Dziedziny prawa, w zakresie których można szukać pomocy:
  • prawo pracy,
  • prawo karne,
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo gospodarcze.
Klienci mogą liczyć tutaj przede wszystkim na prowadzenie spraw rozwodowych, spraw dotyczących ubezpieczeń społecznych, sporów konsumenckich, prawa turystycznego, a także polis posagowych i spadków. Dodatkowo prawnicy zajmują się windykacją należności i reprezentują klientów przed sądami różnej instancji.

Co więcej, kancelaria zapewnia pomoc w sprawach związanych z prawem podatkowym, nieruchomościami, prawem gospodarczym lub administracyjnym. Prawnicy przeprowadzają audyty prawne, sporządzają różnorakie opinie oraz zaświadczenia. Każdy klient traktowany jest indywidualnie.

W razie pytań można kontaktować się z kancelarią Marka Stejblisa, z siedzibą w Warszawie.

Artykuły

W czym pomoże ci radca prawny? Sprawdź ofertę Kancelarii Marka Stejblisa
W czym pomoże ci radca prawny? Sprawdź ofertę Kancelarii Marka Stejblisa
Poznaj ofertę pomocy, jaką świadczy Kancelaria Radców Prawnych Marka Stejblisa. Z jakimi problemami możesz udać się do specjalistów w celu ich rozwiązania?

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Marka Stejblisa

Kancelaria Radcy Prawnego Marka Stejblisa, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Marka Stejblisa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marek
Marek
5.0
22.05.2022
Doradztwo prawne stoi tu na bardzo wysokim poziomie. Sam miałem okazję korzystać i jestem naprawdę zadowolony, polecam serdecznie!
Katarzyna
Katarzyna
5.0
28.03.2022
Bardzo fajna kancelaria radcy prawnego. Wszystkich klientów traktują indywidualnie i zawsze profesjonalnie doradzają.