Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792430593
REGON: 363113898
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Nazywam się Alan Kolkowski i jestem radcą prawnym. Prowadzę kancelarię prawną K-Law w Toruniu. Ukończyłem studia prawnicze na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz kurs Prawa Międzynarodowego i Europejskiego na Uniwersytecie w Antwerpii.

Oferta

Moja specjalność to obsługa prawna przedsiębiorców. Główne specjalizacje to: spory sądowe, prawo umów, prawa autorskie, prawo transportowe, obsługa rynku nieruchomości, prawo budowlane. Mam doświadczenie w prowadzeniu spraw korporacyjnych, a także związanych z odszkodowaniami, własnością intelektualną i procesem inwestycyjnym oraz obrotem nieruchomościami. Podejmuję się też spraw związanymi ze szkodami i opóźnieniami w transporcie. Ponadto nadzorowałem transakcje zakupu nieruchomości gruntów o wartościach, które przekraczały 10 milionów złotych.

Mogę poprowadzić też sprawy rozwodowe, spadkowe i odszkodowawcze oraz o podział majątku.

Ponadto zajmuję się sprawami kredytów frankowych. W tym zakresie głównie zajmuję się sprawami o unieważnienie takich umów.

Zapewniam obsługę prawną zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

W razie pytań można kontaktować się telefonicznie. Zapraszam do kancelarii prawnej K-Law.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego K-Law Alan Kolkowski

Kancelaria Radcy Prawnego K-Law Alan Kolkowski, Toruń

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego K-Law Alan Kolkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi