przyjazna Radcy prawni, Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski, Kwidzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5811975258
Branża:

O firmie

Nazywam się Grzegorz Pawłowski i jestem właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego, która ma siedzibę w Kwidzynie, w województwie pomorskim.

Oferta

Po zakończeniu studiów odbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, która po zdanym przeze mnie egzaminie wręczyła mi wyróżnienie za otrzymane wyniki. W tym samym czasie doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas pracy w jednej z kancelarii radcy prawnego.

Aktualnie prowadzę własną działalność i udzielam pomocy w ramach opiniowania spraw, sporządzania pism procesowych i umów, a także reprezentowania Klienta przed sądem powszechnym i administracyjnym. Główne gałęzie prawa, w jakich się specjalizuję to:
 • prawo cywilne,
 • prawo rodzinne,
 • prawo spadkowe,
 • prawo pracy,
 • prawo spółek,
 • prawo gospodarcze,
 • prawo administracyjne.
Do obszarów moich zainteresowań należy prawo cywilne i rozwiązywanie spraw związanych z dochodzeniem roszczeń pieniężnych, odszkodowaniami, windykacją należności, zasiedzeniem, a także eksmisją.

Poza tym bardzo często pomagam również osobom prywatnym, które potrzebują opinii lub sporządzenia pisma procesowego w wyniku konfliktu rodzinnego. Chodzi to między innymi o rozwód, separację, alimenty, podział majątku, czy uregulowanie władzy rodzicielskiej.

Z moich usług mogą również skorzystać właściciele działalności gospodarczych. Opiniuję dla nich umowy, reprezentuję ich przed organami administracji samorządowej i rządowej oraz przed Wojewódzkim i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Pomagam też rozwikłać konflikty związane z prawem pracy.

Uzupełnieniem mojej oferty jest prowadzenie spraw związanych z upadłością konsumencką i realizacja wszystkich etapów procesów oddłużania. Staram się zlikwidować kredyty oraz pożyczki, które przerosły możliwości finansowe Klienta i opracowuję z nim plan spłaty. Zdobywam też potrzebne dokumenty i zapewniam reprezentację przed syndykiem oraz sądem.

Zapraszam do kontaktu z Kancelarią Radcy Prawnego w Kwidzynie - Grzegorz Pawłowski.

Artykuły

Różnica między odszkodowaniem a zadośćuczynieniem: Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski
Różnica między odszkodowaniem a zadośćuczynieniem: Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski
Odszkodowanie i zadośćuczynienie to pojęcia związane z prawem cywilnym. Sprawdź ich znaczenie, poznaj różnice i dowiedz się, kiedy mogą być przyznane.
 Rozwód i sprawy z zakresu prawa rodzinnego - Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Pawłowskiego
Rozwód i sprawy z zakresu prawa rodzinnego - Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Pawłowskiego
Rozwód wiąże się z wieloma kluczowymi zagadnieniami, które mają ogromny wpływ na dalsze życie stron, dlatego warto skorzystać z pomocy radcy prawnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski, Kwidzyn

Aktualności

 • alimenty

  26.01.2024

  Alimenty to pieniądze, które rodzic musi płacić na rzecz swojego dziecka. W przypadku gdy dziecko znajduje się pod opieką jednego z rodziców, drugi rodzic musi wpłacać alimenty na utrzymanie, rozwój i opiekę medyczną swojego syna lub córki. W niektórych przypadkach dochodzi do sporów prawnych w związku z tą kwestią. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy prawnej, która pomoże uzyskać lub podwyższyć alimenty.

  Więcej informacji
 • prawo pracy

  26.11.2023

  Nasze biuro zajmuje się świadczeniem usług, które skupiają się na ochronie praw pracowników. Podejmujemy się prowadzenia spraw o sprawiedliwe odszkodowanie w przypadku bezpodstawnej wypowiedzenia umowy o pracę czy wypadku, jaki miał miejsce podczas wykonywania zadań. Pomagamy także w ustaleniu istnienia stosunku pracy. Dodatkowo, służymy pomocą w zakresie umów o zakazie konkurencji i nie tylko.

  Więcej informacji
 • obsługa prawna firm

  20.09.2023

  Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Pawłowskiego w Kwidzynie oferuje doradztwo i obsługę prawna firm. Zajmuje się między innymi przygotowywaniem umów oraz udzielaniem porad prawnych w zakresie odzyskiwania należności oraz prowadzeniem spraw windykacyjnych. W ramach stałej obsługi, firma ma możliwość uzyskania szybkiej pomocy bez konieczności umawiania się na oddzielne porady prawne.

  Więcej informacji
 • podział majątku

  23.07.2023

  Pomoc prawna w sprawach o podział majątku może odbywać się na drodze polubownej lub sądowej. W przypadku polubownym strony decydują o losie podzielonego majątku i podpisują umowę, która jest później zatwierdzana przez sąd. Jeśli jednak zawarcie takiej umowy jest niemożliwe, konieczne staje się przedstawienie sprawy przez prawnika w postaci pozwu rozpoznawanego przez odpowiedni organ. Bez względu na formę ważne jest posiadanie wsparcia i pomocy specjalisty prawa, który zapewni właściwy przebieg sprawy.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.