Porady, opinie i reprezentacja Klienta w sprawach sądowych
Porady, opinie i reprezentacja Klienta w sprawach sądowych , Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski, Kwidzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5811975258
Branża:

O firmie

Nazywam się Grzegorz Pawłowski i jestem właścicielem Kancelarii Radcy Prawnego, która ma siedzibę w Kwidzynie, w województwie pomorskim.

Oferta

Po zakończeniu studiów odbyłem aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, która po zdanym przeze mnie egzaminie wręczyła mi wyróżnienie za otrzymane wyniki. W tym samym czasie doświadczenie zawodowe zdobywałem podczas pracy w jednej z kancelarii radcy prawnego.

Aktualnie prowadzę własną działalność i udzielam pomocy w ramach opiniowania spraw, sporządzania pism procesowych i umów, a także reprezentowania Klienta przed sądem powszechnym i administracyjnym. Główne gałęzie prawa, w jakich się specjalizuję to:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo spadkowe,
  • prawo pracy,
  • prawo spółek,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo administracyjne.
Do obszarów moich zainteresowań należy prawo cywilne i rozwiązywanie spraw związanych z dochodzeniem roszczeń pieniężnych, odszkodowaniami, windykacją należności, zasiedzeniem, a także eksmisją.

Poza tym bardzo często pomagam również osobom prywatnym, które potrzebują opinii lub sporządzenia pisma procesowego w wyniku konfliktu rodzinnego. Chodzi to między innymi o rozwód, separację, alimenty, podział majątku, czy uregulowanie władzy rodzicielskiej.

Z moich usług mogą również skorzystać właściciele działalności gospodarczych. Opiniuję dla nich umowy, reprezentuję ich przed organami administracji samorządowej i rządowej oraz przed Wojewódzkim i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Pomagam też rozwikłać konflikty związane z prawem pracy.

Uzupełnieniem mojej oferty jest prowadzenie spraw związanych z upadłością konsumencką i realizacja wszystkich etapów procesów oddłużania. Staram się zlikwidować kredyty oraz pożyczki, które przerosły możliwości finansowe Klienta i opracowuję z nim plan spłaty. Zdobywam też potrzebne dokumenty i zapewniam reprezentację przed syndykiem oraz sądem.

Zapraszam do kontaktu z Kancelarią Radcy Prawnego w Kwidzynie - Grzegorz Pawłowski.

Artykuły

 Rozwód i sprawy z zakresu prawa rodzinnego - Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Pawłowskiego
Rozwód i sprawy z zakresu prawa rodzinnego - Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorza Pawłowskiego
Rozwód wiąże się z wieloma kluczowymi zagadnieniami, które mają ogromny wpływ na dalsze życie stron, dlatego warto skorzystać z pomocy radcy prawnego.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski

Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski, Kwidzyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Grzegorz Pawłowski