Porady prawne, reprezentacja przed sądem, opinie i ekspertyzy
Porady prawne, reprezentacja przed sądem, opinie i ekspertyzy, Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9552235289
REGON: 384633472
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Rafał R. Wasilewski. Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studiów podyplomowych zamówień publicznych na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku uzyskałem stopień doktora nauk prawnych, a następnie założyłem kancelarię radcy prawnego w Szczecinie.


Oferta

Jako doświadczony radca prawny mogę zapewnić pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Moje usługi prawne są dostępne dla firm, włączając w to spółki, spółdzielnie oraz klientów instytucjonalnych, takich jak jednostki samorządu terytorialnego, stowarzyszenia, fundacje czy wspólnoty mieszkaniowe.

W ramach mojej działalności udzielam porad prawnych, przygotowuję opinie i ekspertyzy, a także reprezentuję klientów w sprawach sądowych. Pomagam również w procesie zakładania i rejestracji spółek oraz zajmuję się windykacją należności. Moja oferta obejmuje stałą obsługę prawną oraz sporządzanie umów, pism i dokumentów.

Mój obszar specjalizacji obejmuje różne dziedziny prawa, takie jak prawo gospodarcze, kontraktowe, antymonopolowe i konkurencji, handlowe, własności intelektualnej i przemysłowej czy prawo konsumenckie i medyczne.

Nie tylko pomagam w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i spadkowego, ale także reprezentuję klientów w postępowaniach sądowych i przed innymi organami.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.