Mediacje- polubownie rozstrzygamy spory
Mediacje- polubownie rozstrzygamy spory, Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak-Kancelaria Mediacji, Koszalin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6692277530
REGON: 331440783
Dodatkowe kontakty:

94 346 35 07

608 012 204

Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Nazywam się Anna Jędrzejczak i prowadzę Kancelarię Mediacji. Siedziba mojej kancelarii mieści się w Koszalinie, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Mediacja to sposób rozstrzygania sporów polegający na wsparciu stron konfliktu i poszukaniu rozwiązania problemu w sposób satysfakcjonujący obie strony. Korzystanie z kancelarii mediacji ma wiele korzyści, takich jak np.: oszczędność czasu i pieniędzy. Strony mają wpływ na treść zawartego porozumienia, a spotkania odbywają się na neutralnym gruncie. Ponadto ugoda zawarta przez mediatora ma moc ugody zawartej przed sądem.

Zapewniam, że jestem wpisana na listę stałych mediatorów, prowadzoną przez Sąd Okręgowy w Koszalinie. W zakresie moich obowiązków leży prowadzenie zarówno mediacji sądowych, jak i pozasądowych. Zajmuję się rozstrzyganiem sporów cywilnych, gospodarczych, pracowniczych, rodzinnych, spadkowych, sąsiedzkich i karnych. Pomagam również w rozwiązaniu problemów osób nieletnich.

Gwarantuję Państwu bezstronność i poufność. Zawsze czuwam nad spokojnym, konstruktywnym przebiegiem mediacji. Dla moich klientów pierwsza konsultacja mediacyjna jest bezpłatna.

Zachęcam do kontaktu, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak-Kancelaria Mediacji

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak-Kancelaria Mediacji, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Anna Jędrzejczak-Kancelaria Mediacji