Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości
Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości , Kancelaria Rachunkowa All-An sp. z o.o., Pruszcz Gdański

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6040167525
REGON: 362793632
Dodatkowe kontakty:

602 304 214

O firmie

Kancelaria Rachunkowa All-An znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Działa od 2015 roku. Oferuje kompleksową obsługę księgową podmiotom gospodarczym.

Oferta

Kancelaria Rachunkowa All-An wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa, fundacje, stowarzyszenia, a także osoby fizyczne. Pomaga zakładać działalność oraz prowadzi uproszczoną lub pełną księgowość. Zajmuje się opracowywaniem zakładowego planu kont, prowadzeniem ksiąg handlowych i prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów. Do tego księgowi prowadzą ewidencję VAT, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, a także ewidencję VAT. Kancelaria Rachunkowa All-An sporządza również sprawozdania finansowe i dla GUS-u, rozlicza podatki dochodowe PIT i CIT i podatek od towarów i usług VAT oraz rozlicza projekty unijne. Klienci mogą też skorzystać z usług kadrowo-płacowych. Wśród nich jest:
  • sporządzanie list płac,
  • rejestracja pracowników w ZUS,
  • rozliczanie dochodów zagranicznych,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • prowadzenie ewidencji pracowniczych.
W tym ostatnim przypadku chodzi o ewidencję urlopów, zwolnień i nadgodzin.

Oferta obejmuje też obiór dokumentów i reprezentowanie klientów przed US i ZUS.

Dodatkowe informacje o usługach Kancelarii Rachunkowej All-An znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.


Artykuły

Kancelaria Rachunkowa All-An – kompleksowe usługi księgowe!
Kancelaria Rachunkowa All-An – kompleksowe usługi księgowe!
Planujesz założyć własną działalność gospodarczą? Skorzystaj z usług renomowanej kancelarii rachunkowej All-An. Co może Ci zaoferować? Koniecznie sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Rachunkowa All-An sp. z o.o.

Kancelaria Rachunkowa All-An sp. z o.o., Pruszcz Gdański

Opinie (2)

Opinie o firmie Kancelaria Rachunkowa All-An sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
29.09.2021
Kompleksowa oferta, bo zajmują się sprawami kadrowo-płacowymi oraz księgowością. Mogą przygotować listy płac, ewidencje i zająć się rozliczaniem podatków PIT, CIT i VAT. Jestem zadowolony ze współpracy.
jasmir
jasmir
5.0
24.07.2021
Moja firma rozwija się dzięki pieniądzom unijnym, ale oczywiście muszę pamiętać o rozliczaniu tych środków. Tu z pomocą przychodzi Kancelaria Rachunkowa All-An, która rozlicza dla mnie te środki. Współpracuję z nimi również w innych kwestiach księgowych i kadrowo-płacowych.