Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5260021645
REGON: 011018046
Rok założenia:
1992
Branża:

Polecane oferty

W kancelarii radcy prawnego Patron w Warszawie oferujemy obsługę prawną właścicieli przedsiębiorstw...
Jako radca prawny od wielu lat reprezentuję Klientów w sądach oraz przed organami administracji pub...
Pomoc prawna dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych, w tym deweloperów i inwestorów, to pods...
Zajmuję się obsługą prawną przedsiębiorców i osób prywatnych. Świadczę usługi z zakresu przede wszy...

O firmie

Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Jolanty Zakrzewskiej działa na rynku prawniczym od 2000 roku.
Otwarcie Kancelarii poprzedziło bogate doświadczenie praktyczne w prowadzeniu własnego biznesu, jak i obsługi firm, szczególnie w branży związanej z szeroko pojętym obrotem nieruchomościami oraz inwestycjami budowlanymi. Prowadzenie własnej firmy jest niezwykle pomocne w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, które prowadzą działalność gospodarczą w różnych formach, jak i w różnych dziedzinach życia gospodarczego.
Kancelarii służy zawsze przewodnia idea, iż prawnik ma ubrać w we właściwą, legalną formę prawną to, co zamierza zrealizować jego Klient. Prawo ma służyć biznesowi, a nie mu przeszkadzać i w większości przypadków, takie założenie jest możliwe do zrealizowania.
W obsłudze prawnej kancelaria charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem oraz starannością, co niewątpliwie ułatwia wiedza merytoryczna oraz zdobyta praktyka.

Oferta

Kancelaria chciałaby zaproponować Państwu doradztwo oraz prowadzenie spraw spornych z różnych dziedzin szeroko pojętego prawa gospodarczego i cywilnego.
Od lat zajmujemy się między innymi sprawami z zakresu prawa budowlanego, dla każdej strony procesu inwestycyjnego (inwestorów, deweloperów, architektów, firm budowlanych oraz nabywców lokali). Z tą dziedziną związane jest prowadzenie spraw z zakresu nieruchomości. Prowadzimy w imieniu klientów postępowania przed organami administracji państwowej i samorządowej, w tym przed organami administracji wydającymi pozwolenia na budowę oraz organami nadzoru budowlanego (PINB, WINB, GUNB).
Prowadzimy wiele spraw związanych ze służebnościami przesyłu oraz dochodzeniem roszczeń od przedsiębiorstw przesyłowych oraz dochodzeniem od nich roszczeń. W znacznej większości dotychczas prowadzone sprawy zakończyły się sukcesem.
Ponadto oferujemy usługi prawne w zakresie obsługi spółek prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa spółdzielczego oraz prawa podatkowego. W sprawach podatkowych reprezentujemy klientów przez Urzędami Skarbowymi, Urzędami Celnymi, WSA i NSA.
W zakresie naszych usług leży reprezentowanie klientów przed sądami w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych w imieniu wierzycieli jak i dłużników.
Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach procesowych przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi, z uwzględnieniem przygotowywania i popierania skarg kasacyjnych przed Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Zakres prowadzonych przez nas spraw procesowych jest bardzo szeroki od roszczeń o zapłatę, po roszczenia z tytułu rękojmi i gwarancji oraz roszczenia odszkodowawcze.
Gwarantujemy Państwu pełne zaangażowanie i należytą dla naszego zawodu staranność. Nasza Kancelaria współpracuje z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin prawa, między innymi z notariuszami, doradcami podatkowi czy mediatorami. Zależy nam na tym, aby wszystkie Państwa problemy zostały jak najszybciej rozwiązane.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Kancelaria Prawna Radca Prawny Jolanta Zakrzewska

Kancelaria Prawna Radca Prawny Jolanta Zakrzewska, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (12)

Opinie o firmie Kancelaria Prawna Radca Prawny Jolanta Zakrzewska

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
30.05.2021
Warto skorzystać z ich pomocy. Polecam!
Mateusz
Mateusz
5.0
17.03.2021
Pełne zaangażowanie i duża staranność. Polecam!
Mariola
Mariola
5.0
21.01.2021
Duża wiedza z zakresu każdej dziedziny prawa. Polecam!
Wiktor
Wiktor
5.0
23.11.2020
Fachowcy godni współprac, mają dużą wiedzę i doświadczenie.
Judyta
Judyta
5.0
01.09.2020
Profesjonalne reprezentowanie przed organami podatkowymi. Polecam!
Aurelia
Aurelia
5.0
05.07.2020
Fachowe przeprowadzenie analizy ksiąg rachunkowych. Polecam!
Konrad
Konrad
5.0
13.05.2020
Duża wiedza i doświadczenie, jestem zadowolony ze współpracy z nimi.
Lilla
Lilla
5.0
20.03.2020
Doświadczony radca prawny. Rozwiązuje nawet najbardziej zawiłe problemy.
Helena
Helena
4.0
04.01.2020
Jedna z lepszych kancelarii w mieście. Zapewniają fachową pomoc i profesjonalne porady prawne.
Zbyszek
Zbyszek
5.0
23.11.2019
Jakiś czas temu korzystałem z pomocy tej kancelarii. Potrzebowałem porady z zakresu prawa autorskiego. Jestem zadowolony i polecam!
Tobiasz
Tobiasz
4.0
24.09.2019
Fachowe przeprowadzenie analizy dokumentów finansowych. Jestem bardzo zadowolona z mojej współpracy z tą kancelarią. Polecam!
Bartosz
Bartosz
5.0
08.07.2019
Jestem zadowolony z pomocy Pani Jolanty Zakrzewskiej. Udzieliła mi porady z prawa spółkowego. Bardzo miła i profesjonalna osoba, która zna się na tym co robi. Polecam!