Pomoc w wielu dziedzinach prawa
Pomoc w wielu dziedzinach prawa, Kancelaria Prawna Jakub Mańczak, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531882730
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Kancelaria prawna, którą prowadzi doświadczony radca prawny Jakub Mańczak mieści się w Gdyni. Zajmujemy się doradztwem prawnym oraz prowadzimy sprawy w wielu dziedzinach prawa. Sprawy prowadzone są głównie na terenie województwa pomorskiego lecz swoje usługi oferujemy również klientom z całej Polski.

Naszą specjalizacją jest prawo rodzinne w tym sprawy rozwodowe, alimentacyjne, opieka i kontakty z dziećmi oraz prawo spadkowe.

Oferta

Specjalizujemy się w licznych dziedzinach prawa takich, jak prawo cywilne, rodzinne, spadkowe, obrotu nieruchomościami, administracyjne, gospodarcze, pracy czy ubezpieczeniowe.

Naszych klientów reprezentujemy przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, organami administracji państwowej i samorządowej na każdym etapie postępowania. Doradzamy i reprezentujemy klienta w każdym etapie postępowania zarówno sądowego jak i pozasądowego. Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy umowy, opinie prawne, a także wszelkie pisma procesowe, wnioski, apelacje, zażalenia i inne. Nasza oferta to również:
  • sprawy spadkowe,
  • sprawy o zachowek,
  • rozwody, separacje i alimenty,
  • podział majątku,
  • uregulowanie kontaktów z dziećmi,
  • ustalenia i zaprzeczenie ojcostwa.
Zajmujemy się również windykacją należności i związanymi z tym postępowaniami egzekucyjnymi i zabezpieczającymi. Proponujemy pomoc prawną w dochodzeniu roszczeń od pracodawcy, reprezentujemy też klientów w sporach z organami ubezpieczeń społecznych.

Świadczymy usługi dla osób fizycznych, indywidualnych, przedsiębiorców, spółek, spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i deweloperów. Prowadzimy również obsługę prawną w języku angielskim.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Kiedy udać się po poradę do radcy prawnego?
Kiedy udać się po poradę do radcy prawnego?
Porady prawne pozwalają zorientować się w panujących obecnie przepisach i z pomocą prawnika podjąć decyzję o kolejnych działaniach. Dowiedz się więcej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Prawna Jakub Mańczak

Kancelaria Prawna Jakub Mańczak, Gdynia

Opinie (6)

Opinie o firmie Kancelaria Prawna Jakub Mańczak

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Baśka
Baśka
5.0
28.11.2021
Udana współpraca z kancelarią przy sprawie z ubezpieczycielem. Świetnie przygotowani i kompetentni, dzięki czemu udało się wygrać. Szczerze polecam.
Zuzka
Zuzka
4.0
27.09.2021
Sprawa rozwodowa zakończyła się pomyślnie, otrzymałam też odpowiednie świadczenia alimentacyjne na mnie i dzieci. Pomoc kancelarii nieoceniona.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
31.07.2021
Super prawnik, ogromna wiedza i doświadczenie, osoba, której można zaufać. Zdecydowanie polecam.
Kinga P.
Kinga P.
5.0
07.07.2021
Bardzo dobry specjalista w swoim zakresie. Rzeczowy i zaangażowany w sprawę. Polecam śmiało.
Marta
Marta
5.0
06.07.2021
Szybko, sprawnie przeprowadzona sprawa rozwodowa. Zdecydowanie polecam
Roksana
Roksana
4.0
28.05.2021
Fachowa pomoc prawna ze strony pana adwokata związana ze sprawą spadkową. Wyrok sądu po mojej myśli w czym jego ogromna zasługa. Dziękuję i polecam!