Usługi kadrowo-płacowe
Usługi kadrowo-płacowe , Kancelaria Podatkowo-Księgowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342360503
REGON: 241672879
Rok założenia:
2010
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional znajduje się w Katowicach. Specjalizuje się w obsłudze rachunkowej podmiotów gospodarczych różnej wielkości, działających zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Firma powstała w 2010 roku, a jej właścicielką jest Aneta Płysiuk.

Oferta

Usługi kadrowo-płacowe to niezwykle ważne z punktu widzenia każdej firmy zagadnienie. To od ich poprawnego prowadzenia zależy nie tylko zadowolenie pracowników, ale również brak kłopotów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędem Skarbowym. Z tego powodu najlepiej kadry i płace powierzyć w ręce specjalistów z kancelarii Proffesional. Księgowi zapewniają indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Mogą pracować w siedzibie firmy klienta, jak i wykonywać prace online. Służą takimi usługami jak:
  • sporządzanie list płac
  • przygotowywanie dokumentacji pracowniczej
  • prowadzenie ewidencji urlopowej
  • sporządzanie sprawozdań dla GUS
  • sporządzanie kartotek wynagrodzenia pracowniczego
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
Ponadto przedstawiciele kancelarii dbają o przestrzeganie w firmach klientów zasad BHP oraz zgłaszają pracowników zleceniodawcy do ZUS i obliczają jego składki z tytułu ubezpieczeń społecznych.

Proffesional oferuje też reprezentowanie klientów przed sądami, urzędami i innymi organami państwowymi. Podejmuje się udzielania pomocy związanej z prawem pracy, karnoskarbowym i administracyjnym. Może również pomóc w kwestiach spadkowych, cywilnych, spółdzielczych i lokalowych.

Kancelaria wykonuje też usługi z zakresu doradztwa podatkowego i księgowości. Dzięki fachowym poradom możliwe jest zmniejszenie obciążeń ściąganych przez ZUS i US. Klienci mogą również zlecić przygotowanie wniosku kredytowego, zarejestrowanie firmy i rozliczenie podatków. Księgowi prowadzą też księgi handlowe i księgi przychodów i rozchodów. Oferują również dbanie o poprawność ewidencji środków trwałych i wyposażenia oraz ewidencji do celów rozliczenia VAT i PIT.

Więcej informacji dotyczących kancelarii Proffesional znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty można się kontaktować telefonicznie oraz mailowo.


Kontakt

Kontakt Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk

Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
4.0
17.05.2020
Szybko, dokładnie i co ważne również w konkurencyjnych cenach. Polecam kancelarią Professional!
Albert
Albert
5.0
03.03.2020
Najlepsi księgowi w regionie. Od lat z nimi współpracuję i nie zamierzam tego zmieniać.
biznesmen
biznesmen
5.0
07.01.2020
Świetne biuro rachunkowe. Pracują zarówno w tradycyjnej formie, na miejscu u klienta, jak i online. Ja wybrałem drugą formę współpracy i nie żałuję, bo to duża wygoda.
Krzysztof
Krzysztof
4.0
30.11.2019
Jestem zadowolony ze współpracy z kancelarią Professional. Od kiedy odpowiadają za księgowość mojej firmy nie mam żadnych problemów z dotrzymywaniem terminów i utrzymaniem porządku w dokumentach. Podoba mi się też, że można większość spraw załatwić z nimi online. To duża wygoda!