Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342360503
REGON: 241672879
Rok założenia:
2010
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Doradztwo podatkowe, Kancelaria Podatkowo-Księgowa Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional znajduje się w Katowicach. Firma Anety Płysiuk działa na rynku od 10 lat. Pracuje na rzecz różnych podmiotów gospodarczych, np. spółek produkcyjnych, handlowych jak i usługowych.

Oferta

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional jest ceniona za wysoką jakość usług. Wynika ona z doświadczenia jakim legitymują się pracujący w kancelarii księgowi i doradcy podatkowi. Pracowali ono przez lata w międzynarodowych korporacjach, dlatego nie mają żadnego problemu z używaniem w pracy języka angielskiego.

Czym zajmuje się kancelaria Professional z Katowic?
Kancelaria Professional zajmuje się kompleksową obsługą rachunkową podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń oraz organizacji pozarządowych. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Realizuje obsługę w pełnej albo uproszczonej formie. Działa zarówno w tradycyjny sposób w siedzibie klienta, jak i online, obsługując firmy obecne na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

Jakie usługi księgowe oferuje kancelaria Professional?
Kancelaria Professional oferuje w ramach usług księgowych prowadzenie ksiąg handlowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Księgowi sporządzają też różne ewidencje, w tym wyposażenia, środków trwałych i podatkowe. Dzielą się one na ewidencję przychodów dla zryczałtowanego podatku dochodowego PIT oraz ewidencję do celów rozliczania VAT.

Czym jest doradztwo podatkowe oferowane przez kancelarię Professional?
Doradztwo podatkowe oferowane przez kancelarię Professional polega m. in. na rozliczaniu podatków dochodowych oraz udzielaniu wskazówek w celu zmniejszenia obciążeń podatkowych i zusowskich. Ponadto księgowi zajmują się takimi usługami jak:
  • sporządzanie wniosków kredytowych
  • sporządzanie sprawozdań dla gus
  • sporządzanie raportów finansowych
  • kontrolowanie dokumentów księgowych
  • rejestracja firm
Jakie usługi kadrowe oferuje kancelaria Professional?
Kancelaria Professional oferuje kompleksową obsługę kadrową. W ramach niej księgowi sporządzają i prowadzą dokumentację pracowniczą oraz przygotowują listy płac i sprawozdania dla GUS. Mogą też rozliczać podatek dochodowy od osób fizycznych, zgłaszać pracowników do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i dbać o to, by należności względem US i ZUS były zawsze przelewane na czas.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Kancelarii Podatkowo–Księgowej Professional. Więcej uzyskają Państwo dzwoniąc albo pisząc maila, a także wchodząc na stronę internetową.

Zakres działalności

Doradztwo podatkowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie

Artykuły

Prowadzenie ksiąg rachunkowych przez początkujących przedsiębiorców
Prowadzenie ksiąg rachunkowych przez początkujących przedsiębiorców
Prowadzenie ksiąg rachunkowych może okazać się skomplikowane i niezwykle czasochłonne. Czy warto powierzyć to zadanie profesjonalnemu biuru rachunkowemu?
Doradztwo podatkowe jako dodatkowa usługa dobrych biur rachunkowych
Doradztwo podatkowe jako dodatkowa usługa dobrych biur rachunkowych
Doradztwo podatkowe niezwykle ważna to usługa, którą chwali sobie wielu przedsiębiorców. Jakie są jego największe zalety i kiedy opłaca się z niego skorzystać?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk

Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk, Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Kancelaria Podatkowo-Księgowa "Professional" Aneta Płysiuk

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Helena
Helena
5.0
09.01.2021
Dokładnie naliczają należności względem ZUS i US. Dzięki Professional śpię spokojnie!
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
19.11.2020
Jestem zadowolony, bo wreszcie mam spokój ze sprawami kadrowymi. Eksperci z kancelarii Professional przygotowują listy płac, dbają o dokumentację kadrową i wysyłają pisma do ZUS i US.
Klara
Klara
5.0
16.09.2020
Podatki rozliczone na czas. Dziękuję księgowym z kancelarii Professional.
Paweł
Paweł
5.0
09.07.2020
Professional umie się zajmować prowadzeniem ksiąg handlowych, usługami kadrowo-płacowymi i doradztwem podatkowym. Zapewnia kompleksową ofertę, dlatego chętnie z niej korzystam.
Maksymilian
Maksymilian
4.0
17.05.2020
Szybko, dokładnie i co ważne również w konkurencyjnych cenach. Polecam kancelarią Professional!
Albert
Albert
5.0
03.03.2020
Najlepsi księgowi w regionie. Od lat z nimi współpracuję i nie zamierzam tego zmieniać.
biznesmen
biznesmen
5.0
07.01.2020
Świetne biuro rachunkowe. Pracują zarówno w tradycyjnej formie, na miejscu u klienta, jak i online. Ja wybrałem drugą formę współpracy i nie żałuję, bo to duża wygoda.
Krzysztof
Krzysztof
4.0
30.11.2019
Jestem zadowolony ze współpracy z kancelarią Professional. Od kiedy odpowiadają za księgowość mojej firmy nie mam żadnych problemów z dotrzymywaniem terminów i utrzymaniem porządku w dokumentach. Podoba mi się też, że można większość spraw załatwić z nimi online. To duża wygoda!