Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa
Kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa, Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional Aneta Płysiuk, Gdów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6342360503
Rok założenia:
2010

O firmie

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional znajduje się w Gdowie, w woj. małopolskim. Należy do Anety Płysiuk i działa od 2010 roku. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych.


Oferta

Duże doświadczenie, znajomość prawa oraz stosowanie odpowiednich programów komputerowych to klucz do sukcesu kancelarii Professional. Księgowi zapewniają indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Zajmują się kompleksową obsługą rachunkową, w tym pełną i częściową księgowością. W ramach świadczonych usług prowadzą księgi handlowe oraz księgi przychodów i rozchodów. Dbają też o ryczałt ewidencjonowany i rozliczają należności względem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, a także Urzędu Skarbowego. Rozliczają w tym celu podatek od towarów i usług (VAT), podatek od osób fizycznych (PIT) i podatek od osób prawnych (PIT). Oferta kancelarii obejmuje też:
  • sporządzanie sprawozdań dla gus
  • sporządzanie ewidencji środków trwałych
  • sporządzanie ewidencji wyposażenia
  • usługi kadrowo-płacowe
Księgowi zajmują się kartotekami pracowników, dbają o porządek we wnioskach urlopowych i urlopach i przygotowują listy płac.

Ważnym punktem w ofercie kancelarii Professional jest też doradztwo podatkowe i kredytowe. Klienci mogą zlecić sporządzanie wniosków kredytowych i raportów finansowych oraz organizowanie obiegu dokumentów. Ponadto w kancelarii dowiedzą się Państwo jak płacić niższe podatki i składki na ZUS oraz uzyskają pomoc w rejestracji firmy.

Więcej informacji dotyczących kancelarii księgowo-podatkowej Professional znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty biura można się kontaktować mailowo lub telefonicznie.


Artykuły

Korzyści dla małych firm płynące z faktoringu
Korzyści dla małych firm płynące z faktoringu
Faktoring to rozwiązanie idealne dla firm, które mają problem z płynnością finansową lub chcą uniezależnić się od spłat należności przez kontrahentów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional Aneta Płysiuk

Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional Aneta Płysiuk, Gdów

Opinie (3)

Opinie o firmie Kancelaria Podatkowo-Księgowa Professional Aneta Płysiuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adrian
Adrian
5.0
26.11.2019
Kancelaria Professional wykonuje dla mnie usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Mam dzięki temu pewność, że wszystkie płatności są wykonane na czas.
Mateusz
Mateusz
5.0
02.09.2019
Księgowość na wysokim poziomie. Porządek w papierach to dla mnie podstawa, a dzięki tej kancelarii tak właśnie jest.
Jakub
Jakub
5.0
14.07.2019
Prowadzą dla mnie księgi handlowe i od kiedy się tym zajęli, to nie mam żadnych problemów z rachunkami. Polecam usługi kancelarii Professional.