przyjazna Notariusze, Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki, Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5882411528
REGON: 192779135
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria Notarialna Michała i Krzysztofa Wysockich zlokalizowana jest w Rumi, w województwie pomorskim. Rozpoczęła działalność w 2002 roku.

Oferta

Kancelaria Notarialna działa zgodnie z zapisami ustawy Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. Do jej klientów należą osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Podstawową czynnością notarialną wykonywaną przez notariuszy jest sporządzanie aktów notarialnych. Mogą to być np. umowy sprzedaży, darowizny, majątkowe umowy małżeńskie, a także testamenty i inne dokumenty. Rejenci sporządzają też poświadczenia, w tym:
  • poświadczenia dziedziczenia,
  • poświadczenia własnoręczności podpisu,
  • poświadczenia daty okazania dokumentu,
  • poświadczenia przebywania w danym miejscu,
  • poświadczenia pozostawania przy życiu.
Przygotowywane są też poświadczenia zgodności wyciągu, odpisu i kopii z okazanym dokumentem. Odpisy, kopie i wyciągi również są przez notariuszy sporządzane. Do tego wśród czynności notarialnych można wyróżnić protesty czeków i weksli, spisywanie protokołów i doręczanie oświadczeń. W kancelarii powstają też projekty wręczanych dokumentów i przechowywane są pisma, papiery wartościowe, pieniądze i dane na elektronicznych dyskach. Rejenci składają również wnioski o wpisy w księdze wieczystej.

Dodatkowe informacje o ofercie Kancelarii Notarialnej znajdują się na stronie internetowej. Wizyty należy umawiać telefonicznie.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki

Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki, Rumia

Opinie (6)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna s.c. Krzysztof Wysocki, Michał Wysocki


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Michal marosz
Michal marosz
5.0
25.05.2022
Nawet w dobie pandemii wszystkie czynności notarialne wykonywali sprawnie. Dobrze, że są jeszcze tak profesjonalni notariusze.
z internetu
z internetu
5.0
02.03.2022
Zdecydowanie oceniam wizytę w kancelarii notarialnej na 5. Wizyta w celu podpisania aktu notarialnego sprzedaży domu przebiegła sprawnie.
Filip
Filip
5.0
02.01.2022
Czynności notarialne wykonywane w odpowiedni sposób. Nie mam uwag co do działalności kancelarii.
Robert
Robert
4.0
22.11.2021
Sporządziłem z pomocą notariusza testament. Chcę mieć pewność, że tylko ci, którzy są moim zdaniem godni dziedziczenia, otrzymają należne im pieniądze.
Malcolm_Y
Malcolm_Y
4.0
18.09.2021
Notariusz punktualny i kulturalny. Miałem już do czynienia z różnymi rejentami i ten sprawia doskonałe wrażenie.
Piotr
Piotr
5.0
29.07.2021
Jestem zadowolony z wizyty w kancelarii. Nie zawsze miałem dobre wspomnienia z notariuszami, a ty wszystko przebiegło sprawnie. Akt notarialny zakupu mieszkania zawiera wszystkie potrzebne informacje i nie ma w nim żadnych błędów.