Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6110007443
REGON: 021040730
Dodatkowe kontakty:

605 610 828

Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Nazywam się Danuta Garbaczow i jestem notariuszem. Moja kancelaria notarialna znajduje się w Jeleniej Górze, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzę nieprzerwanie od 2006 roku. Specjalizuję się w świadczeniu usług notarialnych i porad prawnych.

Oferta

Posiadamy dwunastoletnie doświadczenie w branży prawnej, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a także znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Naszym Klientom oferujemy:
  • usługi prawne,
  • porady prawne,
  • usługi notarialne,
  • sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia.
Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu dokumentów sądowych, obsłudze spółek i wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo przyjmujemy na przechowanie dokumenty i pieniądze oraz pomagamy Klientom w spisaniu testamentu. Do naszych zadań należy również przygotowywanie niezbędnych dokumentów, a także pełnomocnictw, poświadczeń podpisów oraz zgodności kopii dokumentów z oryginałem, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz protestów weksli.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zachęcamy do kontaktu klientów z Jeleniej Góry i okolic.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Notariusz Danuta Garbaczow

Kancelaria Notarialna Notariusz Danuta Garbaczow, Jelenia Góra

Opinie (1)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Danuta Garbaczow

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.01.2016
Dobry notariusz...Polecam