Kompleksowe usługi notarialne
Kompleksowe usługi notarialne, Kancelaria Notarialna Notariusz Barbara Miączewska, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 15:30
Wt.
08:30 - 15:30
Śr.
08:30 - 15:30
Cz.
08:30 - 15:30
Pt.
08:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7120303936
REGON: 004199091
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Nazywam się Barbara Miączewska i jestem notariuszem. Moja Kancelaria znajduje się w Lublinie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1991 roku. Świadczymy kompleksowe usługi notarialne. Nasza oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz do firm.

Oferta

Oprócz usług notarialnych udzielimy Państwu fachowych porad prawnych. Klientom dajemy poczucie bezpieczeństwa. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, co przekłada się na zrozumienie potrzeb odbiorców naszych usług. Dbamy o to, aby dokonywane czynności przeprowadzane były rzetelnie i z zachowaniem należytej staranności. Cechuje nas profesjonalizm i dyskrecja, a wszystkie usługi wykonywane są zgodnie z etyką zawodową. W naszej pracy stosujemy się do wszelkich zasad określonych w ustawie Prawo o Notariacie.

Zajmujemy się takimi usługami notarialnymi jak:
 • sporządzanie aktów notarialnych,
 • sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia,
 • sporządzanie poświadczeń,
 • doręczanie oświadczeń,
 • spisywanie protokołów,
 • sporządzanie umów o podział majątku,
 • sporządzanie umów ustanowienia rozdzielności majątkowej,
 • sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Jesteśmy także na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi o których informujemy naszych Klientów.

Zapraszamy do naszej kancelarii w Lublinie.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Notariusz Barbara Miączewska

Kancelaria Notarialna Notariusz Barbara Miączewska, Lublin

Aktualności

 • akt notarialny

  23.07.2023

  Akt notarialny to dokument, który został poświadczony przez notariusza. Oznacza to, że osoba, która podpisała dokument przed notariuszem przysięgła, że informacje w nim zawarte są prawdziwe i dokładne. Akt notarialny jest często wykorzystywany do przeniesienia własności majątku, takiego jak nieruchomość lub samochód.

  Więcej informacji
 • kancelaria notarialna

  22.04.2023

  Kancelaria notarialna to miejsce, w którym dokonuje się poświadczenia dokumentów. Dokumenty są poświadczane przez notariusza w obecności świadków. Odbywa się to w celu ochrony osób podpisujących dokumenty przed oszustwem. Ponadto kancelaria notarialna to miejsce, w którym dokumenty są uwierzytelniane, czyli tłumaczone na inny język.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Barbara Miączewska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.