Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 18:00
Wt.
08:30 - 15:00
Śr.
08:30 - 15:00
Cz.
08:30 - 15:00
Pt.
08:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9371234665
REGON: 072261670
Rok założenia:
1998
Branża:

O firmie

Notariusze, Kancelaria Notarialna mgr Jan Grochowicz, Bielsko-Biała Jan Grochowicz jest notariuszem i radcą prawnym. Od 1998 roku prowadzi kancelarię notarialną zlokalizowaną w Bielsku-Białej. Działalność prowadzi od 1998 roku.

Oferta

W świetle ustawy Prawo o notariacie notariusz jest powołany do dokonywania czynności notarialnych, którym strony są obowiązane lub pragną nadać formę notarialną. Wykonywane czynności mają charakter dokumentu urzędowego. Jako osoba zaufania publicznego jest zobowiązany do zachowania tajemnicy. Wyżej wymienione czynności wykonywane są w siedzibie kancelarii, jednak w szczególnych okolicznościach istnieje możliwość dokonywania ich w innym miejscu. Kancelaria oferuje szeroki zakres usług notarialnych.

W czym specjalizuje się kancelaria notarialna Jana Grochowicza w Bielsku-Białej?

Kancelaria notarialna Jana Grochowicza w Bielsku-Białej specjalizuje się w sporządzaniu aktów i dokumentów notarialnych, w tym przede wszystkim umów sprzedaży, darowizny czy zniesienia współwłasności. Przygotowuje też testamenty oraz umowy majątkowe małżeńskie. Podejmuje się sporządzenia protokołów ze zgromadzeń wspólników spółek, umów i statutów spółek oraz wielu innych aktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Jakie akty notarialne są sporządzane w kancelarii?

W kancelarii są sporządzane takie akty notarialne, jak m.in.:
  • akty notarialne umów przedwstępnych
  • akty notarialne darowizn
  • akty założycielskie fundacji
  • protesty weksli
  • protesty czeków
  • protokoły
Kancelaria zajmuje się także tworzeniem aktów poświadczenia dziedziczenia, takich jak m.in. protokoły otwarcia i ogłoszenia testamentu, umowy o dział spadku czy oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku. Do jej zadań należy ponadto sporządzanie poświadczeń własnoręczności i wzorów podpisu, dokumentów oraz daty okazania dokumentu. Sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów oraz projekty aktów i oświadczeń. W ramach porad prawnych pomaga przy zakupie lub sprzedaży nieruchomości.

Dodatkowo od klientów kancelaria przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe. Współpracuje z doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu solidnie realizuje zlecenia nawet w przypadku dokumentów w obcym języku. Zawsze trzyma się ustalonych z Państwem terminów. Dobro klienta jest najważniejsze, dlatego zapewnia poufność informacji i dyskrecję.

Kancelaria zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych.

Artykuły

W jaki sposób zawrzeć intercyzę i czym różni się od rozdzielności majątkowej?
W jaki sposób zawrzeć intercyzę i czym różni się od rozdzielności majątkowej?
Intercyza to dokument w formie aktu notarialnego, który ma na celu chronić osobiste interesy majątkowe małżonków. Dowiedz się, w jaki sposób go sporządzić.
Darowizna – co warto o niej wiedzieć i jak jej dokonać?
Darowizna – co warto o niej wiedzieć i jak jej dokonać?
Umowę darowizny warto zawrzeć u notariusza. W niektórych sytuacjach jest to prawnie wymagane. Co można przekazać w formie darowizny, dowiesz się z artykułu.
Jakie poświadczenia wykonać może notariusz?
Jakie poświadczenia wykonać może notariusz?
Poświadczenia notarialne są dokumentami, które przydają się w wielu sytuacjach. Sprawdź, kiedy dokładnie udać się do notariusza w celu ich przygotowania!
Usługi notarialne związane z obrotem nieruchomościami
Usługi notarialne związane z obrotem nieruchomościami
Obrót nieruchomości związany jest również z koniecznością wizyty w kancelarii notarialnej. Dowiedz się, jakie czynności należy lub warto powierzyć notariuszowi!
Kiedy wykonuje się notarialne poświadczenie dziedziczenia?
Kiedy wykonuje się notarialne poświadczenie dziedziczenia?
Akt poświadczenia dziedziczenia sporządzany przez notariusza jest bardzo ważnym dokumentem. Sprawdź, dlaczego i kiedy dokładnie warto jest taki akt wykonać!
Kiedy umowę darowizny przygotowuje się w formie aktu notarialnego?
Kiedy umowę darowizny przygotowuje się w formie aktu notarialnego?
W niektórych przypadkach umowa darowizny musi być wykonana w formie aktu notarialnego. Dowiedz się, kiedy zatem w tej kwestii należy odwiedzić notariusza.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna mgr Jan Grochowicz

Kancelaria Notarialna mgr Jan Grochowicz, Bielsko-Biała

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna mgr Jan Grochowicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.