Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5261000898
REGON: 010705566
Rok założenia:
1994
Branża:

Polecane oferty

Od lat świadczymy dla Państwa czynności notarialne. Obsługujemy zarówno firmy, jak i osoby prywatne...
Notariusz Krystyna Kędra działa w myśl przepisów ustawy Prawo o notariacie z 14 lutego 1991 roku. Z...
Warszawa, Bitwy Warszawskiej 1920 R. 7a
Jak każdy notariusz Monika Ciesielska jest osobą zaufania publicznego wykonującą czynności notarial...
W naszej Kancelarii dokonacie Państwo czynności w zakresie szeroko pojętego prawa cywilnego, rodzin...

O firmie

Nasza kancelaria notarialna znajduje się w Warszawie i została założona przez rzetelnego notariusza Krzysztofa Kruszewskiego. Jest on absolwentem wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, gdyż działamy na rynku nieprzerwanie od 1994 roku. Do współpracy pragniemy zaprosić Klientów indywidualnych, a także pośredników mieszkaniowych oraz brokerów i deweloperów.

Oferta

Notariusz jest osobą zaufania publicznego, która czuwa nad poprawnością transakcji i gwarantuje pewność zawieranych umów. Naszą kancelarię wyróżniają profesjonalizm i zaangażowanie w każdą sprawę, a także rzetelna i terminowa realizacja wszelkich zleceń. Zatrudniamy doświadczonych notariuszy działających zgodnie z zasadami prawa oraz poszanowaniem etyki prawniczej. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta i gwarantujmy bezpłatną poradę zarówno w siedzibie kancelarii, jak i telefonicznie.

Zapewniamy solidne podejście do każdej sprawy oraz pełną dyskrecję, gdyż nas jako rejentów obowiązuje zasada tajemnicy notarialnej, w ramach której jesteśmy zobowiązani zachować wszystkie informacje, o których dowiadujemy się podczas dokonywania czynności notarialnych.

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie wykonywania czynności notarialnych. Notariusz jest bezstronnym urzędnikiem mającym za zadanie czuwać nad prawidłowością:

 • sporządzanych:
  • aktów notarialnych
  • aktów poświadczenia dziedziczenia (tzw. APD)
  • protestów weksli i czeków
  • wypisów dokumentów
  • odpisów dokumentów
  • wyciągów dokumentów
 • poświadczeń:
  • własnoręczności podpisu
  • daty pewnej
 • spisywanych protokołów

Notariusze zajmują się również doręczaniem oświadczeń, a także przyjmowaniem na przechowanie dokumentów oraz pieniędzy, a także papierów wartościowych. Wszelkich czynności dokonujemy w języku polskim, jednak w obecności tłumacza przysięgłego możemy przeprowadzić je również w języku obcym.

Oferujemy możliwość pełnomocnictwa, jest to czynność prawna, w ramach której mocodawca upoważnia notariusza do dokonywania w jego imieniu czynności prawnych. Pełnomocnictwo co do zasady nie wymaga formy notarialnej.

Nasi rejenci zajmują się również sprawami spadkowymi oraz sporządzaniem testamentów. W 2009 roku kompetencje notariuszy w zakresie prawa spadkowego zostały rozszerzone i obecnie akt poświadczenia dziedziczenia wydany przez notariusza skutkuje jak prawomocne postanowienie sądu o stwierdzeniu nabycia spadku.

Ponadto zajmujemy się sporządzaniem wpisów oraz wyciągów z ksiąg wieczystych, które są państwowymi rejestrami ujawniającymi stan prawny nieruchomości i własnościowych spółdzielczych praw do lokali. Notariusze zatrudnieni w naszej kancelarii zajmują się zamieszczaniem wniosków o dokonanie wpisu w księdze wieczystej, jeżeli akt notarialny obejmuje przeniesienie, zmianę lub zrzeczenie się prawa ujawnionego w księdze wieczystej.

Świadczymy także usługi w zakresie sporządzania umów przenoszących własności nieruchomości, czyli umów kupna-sprzedaży oraz darowizny, a także dożywocia. Ponadto zajmujemy się sporządzaniem aktów prawnych w zakresie ustanawiania:

 • służebność, np. przejścia
 • służebność przesyłu
 • użytkowania nieruchomości i do pobierania jej pożytków
 • hipoteki, czyli prawa zabezpieczającego wierzytelności, najczęściej wierzytelności banku z tytułu udzielonego kredytu

Szczegółowe informacje dotyczące naszej bogatej oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem kancelarii.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski

Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski , Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (2)

Opinie o firmie Kancelaria Notarialna Krzysztof Kruszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.10.2015
Notariusz godny polecenia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.10.2015
Obsługa na wysokim poziomie polecam !