Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242754171
REGON: 14618530200000
KRS: 0000434287
Rok założenia:
2012

O firmie

Nasza kancelaria księgowa zlokalizowana jest w Warszawie. Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2012 roku, łącząc ze sobą dwie działalności gospodarcze - kancelarie Jolanty Nowak oraz Norberta Gałeckiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako pracownicy służb finansowo-księgowych w polskich oraz zagranicznych przedsiębiorstwach.

Oferta

Przedmiotem działalności naszej kancelarii księgowej jest świadczenie w pełni profesjonalnych usług księgowo-podatkowych. Zapewniamy kompleksowe doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze. Współpracujemy z firmami krajowymi i zagranicznymi.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, świadczymy szeroki zakres usług. Nasza oferta obejmuje między innymi: prowadzenie ewidencji ryczałtowych, prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, obsługę kadr, a także obsługę płac.

Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób. Swoją pracę wykonujemy rzetelnie i z dużą precyzją. Z naszych usług korzystają głównie:
  • sieci klinik stomatologicznych,
  • agencje reklamowe,
  • drukarnie,
  • hurtownie z alkoholem,
  • autoryzowane serwisy samochodowe.
Naszą pracę charakteryzuje duże zaangażowanie, dzięki czemu świadczone przez nas usługi osiągają najwyższą jakość. Jesteśmy zawsze na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami prawa, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie prowadzonych przez Państwa działalności gospodarczych.

Naszym zadaniem jest czuwanie nad tym, aby kwestie księgowo-rachunkowe w obsługiwanych przez nas firmach były zawsze dopięte na ostatni guzik.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo pełną ofertę.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy kancelarii księgowej z Warszawy.

Kontakt

Kontakt Kancelaria księgowa sp. z o.o.

Kancelaria księgowa sp. z o.o., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria księgowa sp. z o.o.