Kompleksowa pomoc prawna
Kompleksowa pomoc prawna , Kancelaria Kondrat i Partnerzy, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252641155
Branża:

O firmie

Kancelaria Kondrat i Partnerzy ma siedzibę w Warszawie. Oferuje pomoc w nawiązaniu kontaktu z adwokatami i radcami prawnymi za pośrednictwem strony internetowej. Działa od 2015 roku.

Posiada filie w Krakowie i Trójmieście pod adresem:

ul. Biskupia 20 30-001 Kraków
ul. Mściwoja 2 81-001 Gdynia

Oferta

Prawnicy wchodzący w skład zespołu Kancelarii Kondrat i Partnerzy to doświadczeni specjaliści różnych dziedzin prawa. Radcy prawni i adwokaci służą swoim wsparciem, udzielając porad prawnych, przygotowując pisemne opinie i reprezentując klientów przed sądami i w urzędach. Zapewniają zatrzymanie powierzonych informacji w tajemnicy i pomoc na każdym etapie sprawy, zarówno przed skierowaniem sprawy do sądu, jak i po rozpoczęciu procesu. Oferta prawna przygotowana przez Kancelarię Kondrat i Partnerzy obejmuje m.in. pomoc w spawach związanych z takimi dziedzinami jak:
  • prawo pracy,
  • prawo spółek,
  • prawo nieruchomości,
  • prawo własności intelektualnej.
Prawo pracy to m.in. przepisy związane z obowiązkami i przywilejami pracowników i pracodawców, a prawo spółek reguluje sposoby zakładania, przekształcania i sprzedaży spółek. Klienci portali często korzystają też z pomocy dotyczącej prawa nieruchomości, w tym proszą o sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, przygotowanie lub weryfikację umów kupna-sprzedaży i porady związane z kwestią służebności. Za pośrednictwem strony można również dochodzić swoich praw odnośnie do licencji, umów, praw autorskich i patentów.

Na życzenie klientów sporządzane są też, interpretowane i negocjowane umowy oraz rozwiązywane spory. W tym celu prowadzone są mediacje, postępowania arbitrażowe oraz sporządzane są pozwy i wezwania przedsądowe.

Klienci mogą też uzyskać wsparcie radcy prawnego mającego doświadczenie w sprawach związanych z nieuczciwą konkurencją, w tym utrudnianiem dostępu do rynku.

Inne sprawy prowadzone przez radców i adwokatów współpracujących z Kancelarią Kondrat i Partnerzy dotyczą ochrony konsumentów, obsługi zamówień publicznych i podatków. W tym ostatnim przypadku można skorzystać z porady podatkowych PIT, CIT, VAT, dowiedzieć się o zwolnieniach podatkowych i zoptymalizować obciążenia podatkowe.

Więcej informacji o Kancelarii Kondrat i Partnerzy znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z biurem spółki można nawiązać e-mailowo.

Artykuły

Nieuczciwa konkurencja - kiedy mamy z nią do czynienia?
Nieuczciwa konkurencja - kiedy mamy z nią do czynienia?
Czym właściwie są czyny nieuczciwej konkurencji? Kiedy mamy do czynienia z tym zjawiskiem? Sprawdź, jakie działania są niezgodne z przyjętymi normami.
Co zrobić, gdy przesyłka została uszkodzona?
Co zrobić, gdy przesyłka została uszkodzona?
Kto ponosi odpowiedzialność – firma kurierska czy sprzedawca? A może wina leży po stronie producenta? Czytaj dalej i zobacz, jak walczyć o swoje prawa!

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Kondrat i Partnerzy

Kancelaria Kondrat i Partnerzy, Warszawa

Opinie (11)

Opinie o firmie Kancelaria Kondrat i Partnerzy

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Mirek
Mirek
4.0
14.05.2022
Doszło do kradzieży mojej własności intelektualnej, ale adwokat z MójMecenas.com pomógł mi i wywalczyłem odszkodowanie!
Emil
Emil
5.0
29.03.2022
Radca prawny pomógł mi w interpretacji prawa podatkowego. Już się nie boję, że będę miał kłopoty ze skarbówką.
Mariusz
Mariusz
5.0
31.01.2022
Dziękuję za doradztwo dotyczące przetargu. Prawo zamówień publicznych nie jest proste do samodzielnej interpretacji.
Medicus77
Medicus77
5.0
24.11.2021
Otrzymałem duże wsparcie przy zakładaniu spółki. Sam bym sobie nie dał rady.
nickzastepczy
nickzastepczy
4.0
15.09.2021
Skorzystałem z portalu MójMecenas.com i nie mam już problemu z nieuczciwą konkurencją. Prawo mnie jednak chroniło.
Marlena
Marlena
5.0
31.07.2021
Porady dotyczące wypowiedzenia umowy okazały się bezcenne! Dziękuję za pomoc!
Wera Kira
Wera Kira
5.0
28.05.2021
Dziękuję Pani Mecenas za przygotowanie umowy. Teraz mam pewność, że umowa jest nie do podważenia.
Rex567
Rex567
5.0
28.03.2021
Portal współpracuje z adwokatami i radcami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. Dzięki temu znalazłem odpowiednią osobę.
borysszył
borysszył
4.0
22.01.2021
Korzystanie z portalu jest bardzo wygodne. Wchodzę, szukam prawnika i wysyłam zapytanie dotyczące sprawy.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
18.11.2020
Cieszę się, że skorzystałem z portalu MójMecenas.com, bo współpracuje on ze specjalistką od prawna nieruchomości. Dzięki niej umowa, która podpisałem, kupując dom, nie ma żadnych wad prawnych. Mogę spać spokojnie!
kosmoski
kosmoski
5.0
30.09.2020
Chcę polecić wszystkim poszukującym pomocy prawnej portal internetowy MójMecenas.com. To najlepsze miejsce w sieci na znalezienie specjalisty od różnych spraw, w tym prawa pracy. Ja szukałem sposobu na dojście swoich praw związanych z niesłusznie rozwiązaną umową i dzięki pomocy radcy prawnego udało mi się wywalczyć odszkodowanie.