Doradztwo podatkowe dla firm i osób fizycznych
Doradztwo podatkowe dla firm i osób fizycznych, Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe radca prawny Kamil Damięcki, doradca podatkowy Rafał Kołkowski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5662031663
Dodatkowe kontakty:

667 232 717

Branża:

O firmie

Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe znajduje się w Warszawie. Wspieramy osoby fizyczne i podmioty gospodarcze. Zajmujemy się ulgami podatkowymi oraz pomocą prawną. Kancelarię tworzą radca prawny Kamil Damięcki i doradca podatkowy Rafał Kołkowski.

Oferta

Obowiązujące przepisy prawne regulują wszystkie zagadnienia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. By zyskać pewność w zakresie obowiązków względem państwa, w tym Urzędu Skarbowego, warto skonsultować się z Kancelarią KODA – Podatki & Spory sądowe. Mamy wiedzę dotyczącą różnych dziedzin prawa, w tym prawa podatkowego. Klientom pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania, także dla nowych i przekształcanych podmiotów gospodarczych. Znamy się zarówno na polskich, jak i międzynarodowych przepisach podatkowych. Doradzamy w zakresie podatków PIT, CIT i VAT, a także akcyzy i innych form opodatkowania. Mamy wiedzę dotyczącą podatków związanych z nowymi technologiami, farmami fotowoltaicznymi i kryptowalutami. Ponadto w Kancelarii KODA – Podatki & Spory sądowe oferujemy doradztwo związane z takimi zagadnieniami, jak:
  • ceny transferowe
  • raportowanie MDR,
  • opodatkowanie fuzji i przejęć,
  • spory podatkowe,
  • ulgi podatkowe.
Ulgi to m.in. CIT estoński, B+R, IP BOX, ryczałt i Fundacje Rodzinne. Organizujemy też szkolenia z prawa podatkowego i przeprowadzamy audyty podatkowe. Ponadto bierzemy udział w negocjacjach i reprezentujemy klientów w sądach.

Zajmujemy się sprawami o odszkodowania za wypadki drogowe i błędy medyczne, sporami z ubezpieczycielami i przedsiębiorcami oraz prawem rodzinnym i opiekuńczym. W tym ostatnim przypadku chodzi m.in. o separacje, rozwody, alimenty, opiekę nad dziećmi i podział majątku wspólnego. Ponadto reprezentujemy klientów na etapie przedsądowym i w sądach w zakresie ochrony dóbr osobistych. Wspieramy również klientów w kwestii RODO, czyli rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Dodatkowych informacji dotyczących usług prawnych i podatkowych Kancelarii KODA – Podatki & Spory sądowe udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe: pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego
Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe: pomoc w sprawach z zakresu prawa rodzinnego
Pomoc kancelarii prawnej może okazać się niezwykle cenną w sytuacjach związanych separacją, rozwodem, podziałem majątku, alimentami oraz opieką nad dziećmi.

Kontakt

Kontakt Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe radca prawny Kamil Damięcki, doradca podatkowy Rafał Kołkowski

Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe radca prawny Kamil Damięcki, doradca podatkowy Rafał Kołkowski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria KODA – Podatki & Spory sądowe radca prawny Kamil Damięcki, doradca podatkowy Rafał Kołkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.