Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7971768428
Rok założenia:
2015

Polecane oferty

Firma Advance Group zajmuje się udzielaniem pożyczek pod zastaw. Zabezpieczeniem pożyczki jest nier...
Warszawa, Targowa 66 lok. 31, paw. 31
Potrzebujesz środków na zakup samochodu? Chcesz rozwijać firmę, ale Twojej finanse Ci na to nie poz...
Głównym przedmiotem naszej działalności jest doradztwo finansowe. Możemy Państwu zaproponować pomoc...
W ramach współpracy z klientem nasza firma zapewnia mu pełną obsługę kredytową, rozpoczynając od pr...

O firmie

Nazywam się Izabela Sypka i pracuję jako doradca kredytowy. Moja kancelaria finansowa znajduje się w Warszawie, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność prowadzę od 2015 roku.

Oferta

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w udzielaniu kredytów i nie tylko. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, a także właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Proponujemy:
  • kredyty,
  • pożyczki,
  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty gotówkowe,
  • pożyczki na dowód,
  • kredyty bez BIK,
  • kredyty samochodowe,
  • kredyty wieloletnie.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Chętnie podpowiemy Państwu czym się kierować przy wyborze odpowiedniej oferty kredytowej.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, które umożliwiają nam przygotowywanie dokumentacji finansowych dla klientów, a także sprawdzanie ich wierzytelności. Jesteśmy też na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami, które dotyczą pożyczek i kredytów.

Udzielenie kredytu wiąże się z wieloma formalnościami. Do naszych obowiązków należy sprawdzenie, czy klient ma odpowiednią zdolność kredytową i czy ma stałe zatrudnienie. Inny rodzaj formalności dotyczy kredytu mieszkaniowego, bowiem zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji w życiu każdego człowieka.

Pomagamy klientom w uzupełnianiu dokumentów oraz podpowiadamy, by sprawdzić, że mieszkanie, które pochodzi np. z rynku wtórnego, nie ma żadnych wad prawnych. To uchroni Państwa przed ewentualnymi problemami w przyszłości. Dodatkowo przed zakupem mieszkania należy się upewnić, że sprzedający jest właścicielem nieruchomości. Świadczy o tym akt notarialny, który potwierdza zakup.

W naszej kancelarii finansowej w Warszawie udzielamy też pożyczek i kredytów bez BIK. W tym zakresie pomijamy wszelkie formalności i nie sprawdzamy, czy klient figuruje na liście Biura Informacji Kredytowej. Bankowość nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego możemy zapewnić, iż poradzimy sobie z każdym wyzwaniem.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i rzetelność.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Finansowa Izabela Sypka

Kancelaria Finansowa Izabela Sypka, Warszawa

Opinie (12)

Opinie o firmie Kancelaria Finansowa Izabela Sypka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Oskar
Oskar
5.0
29.10.2018
Zależało mi na wzięciu bezpiecznego kredytu, który nie przysporzyłby mi żadnych problemów. Udało się, a ja jestem bardzo wdzięczny za pomoc.
Jan
Jan
5.0
02.09.2018
Bankowość nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Pracują tutaj fachowcy, którym zależy na zadowoleniu klientów. Super!
Jagoda
Jagoda
5.0
15.08.2018
Kilka lat temu wzięłam u nich kredyt na dom. Obecnie wszystko idzie zgodnie z planem, a raty kredytu są dostosowane indywidualnie do moich zarobków.
Karol
Karol
5.0
06.07.2018
Zgłosiłem się do tej kancelarii finansowej, by obliczyli moją zdolność finansową. Bardzo sympatyczni i pomocni pracownicy. Polecam.
Beata
Beata
5.0
06.06.2018
Długo zastanawiałam się nad kredytem dla firmy. Po zapoznaniu się z ofertą tej firmy postanowiłam podjąć to ryzyko i opłaciło się.
Konrad
Konrad
5.0
30.05.2018
Świetne miejsce, w którym znają się na tym co robią. Pożyczki i chwilówki udzielają bez problemu. Polecam.
Liliana
Liliana
5.0
27.04.2018
Jestem bardzo zadowolona z usług jakie świadczy ta firma. Udzielili mi drobnej pożyczki i określili moją zdolność kredytową. Polecam.
Łukasz
Łukasz
5.0
02.03.2018
Kolega powiedział mi o tej kancelarii finansowej i to był strzał w dziesiątkę. Kredyt otrzymałem bez większych problemów. Polecam serdecznie.
Mateusz
Mateusz
5.0
12.02.2018
Jeśli szukacie miejsca, w którym udzielą Wam kredytu bez BIK-u to zgłoście się tutaj. Polecam.
Karolina
Karolina
5.0
24.01.2018
Wraz z mężem staraliśmy się o kredyt hipoteczny w wielu bankach. Dopiero tutaj go otrzymaliśmy. Super!
Jacek
Jacek
5.0
30.12.2017
Współpraca z tą firmą przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług. Polecam.
Adam
Adam
5.0
30.11.2017
Jedna z lepszych kancelarii finansowych w okolicy. Udzielają bez problemu pożyczki na dowód. Dzięki temu mój budżet domowy uległ znacznej poprawie. Polecam serdecznie.