Kompleksowe usługi podatkowo-finansowe
Kompleksowe usługi podatkowo-finansowe, Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka, Cieszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5481184417
Rok założenia:
1999

O firmie

Siedziba naszej kancelarii biegłego rewidenta znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi audytorsko-księgowe. Osobą decyzyjną w kancelarii jest Barbara Kapicka. Rozpoczęliśmy działalność na rzecz naszych Klientów już 20 lat temu.

Oferta

Z usług naszej kancelarii biegłego rewidenta korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i właściciele firm. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w naszej branży, czego następstwem jest kompetentne wykonywanie usług. Zajmujemy się przeprowadzaniem audytów oraz analiz ekonomiczno-finansowych. Co więcej, sporządzamy sprawozdania finansowe, badamy łączenie firm oraz ich przekształcenia. Nasza oferta obejmuje także badanie sprawozdań skonsolidowanych i opracowywanie wniosków kredytowych.

W skład kompetencji naszych wyspecjalizowanych pracowników wchodzi również prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz doradztwo finansowe. Nasza szeroka wiedza poparta jest licznymi certyfikatami, co daje Państwu gwarancje, że powierzacie swoje sprawy profesjonalistom.

Współpracuje z nami wiele organizacji gospodarczych. Zlecenia wykonujemy np. dla spółdzielni, spółek czy też szpitali.

W każde zlecenie wkładamy bardzo dużo zaangażowania, chcąc doprowadzić sprawę do końca po myśli Klienta. Państwa zadowolenie to podstawa naszej działalności. Terminowo wywiążemy się z naszych usług. Przygotowaliśmy dla Państwa korzystne rozwiązania cenowe za nasze usługi.

Zachęcamy do skorzystania z usług kancelarii biegłego rewidenta Barbary Kapickiej.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka

Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka, Cieszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Biegłego Rewidenta Barbara Kapicka