Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7451741400
REGON: 142631880
Rok założenia:
1974
Branża:

O firmie

Adwokaci, Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski, Warszawa W Kancelarii Adwokackiej Wolfowicz Wende Biedulski z Warszawy zajmujemy się pomocą prawną osobom prywatnym oraz przedsiębiorstwom. Specjalizujemy się w prowadzeniu spraw karnych i karnych-gospodarczych naszych klientów. Udzielamy porad prawnych i sporządzamy pisma procesowe i przedprocesowe. Pomagamy również w uzyskiwaniu odszkodowań i zadośćuczynienia z tytułu poniesionych szkód przez wypadki komunikacyjne lub błędy medyczne.

Oferta

W naszej kancelarii korzystamy z ponad 40-letniego doświadczenia tworzących ją adwokatów — specjalistów z zakresu prawa karnego, karnego-gospodarczego, cywilnego i cywilnego-gospodarczego. Od samego początku reprezentujemy podejrzanych, oskarżonych i poszkodowanych postępowaniach przed sądami różnych instancji. Reprezentujemy osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej, prowadzące działalność gospodarczą oraz podmioty gospodarcze. Pomagamy prawnie w kryzysowych sytuacjach, np. zatrzymania i aresztowania.

Czym zajmuje się Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski z Warszawy?

Naszą główną działalność prawniczą stanowi prowadzenie spraw oraz reprezentowanie klientów w sprawach karanych, zarówno sprawców, jak i poszkodowanych. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych, a także błędów medycznych. Nasi adwokaci pomagają również w sprawach cywilnych i cywilno-gospodarczych. Na rzecz poszkodowanych dochodzimy odszkodowań i zadośćuczynienia.

Jakie sprawy karne prowadzi kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski?

Jak wspominaliśmy wcześniej, zajmujemy się prowadzeniem spraw karnych dotyczących wypadków komunikacyjnych, także pod wypływem alkoholu i środków odurzających, błędów medycznych oraz przestępstw gospodarczych. Sprawy naszych klientów prowadzimy w I i II instancji, postępowaniu wykonawczym i postępowaniu kasacyjnym. Zapewniamy obronę osobom podejrzanym i oskarżonym o spowodowanie wypadku. Pomagamy również osobom poszkodowanym w ramach postępowania karnego, a następnie postępowania cywilnego w celu uzyskania należnego odszkodowania i zadośćuczynienia. W przypadku błędów medycznych bronimy lekarzy i członków personelu medycznego lub reprezentujemy interesy poszkodowanych pacjentów oraz ich rodzin.

Posiadamy ponadto doświadczenie w reprezentowaniu podmiotów gospodarczych, przedsiębiorców i właścicieli firm na każdym etapie postępowania karnego. Udzielamy im też porad, dzięki którym mogą uniknąć późniejszych problemów z prawem.

Jakie sprawy cywilne i cywilno-gospodarcze prowadzi kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski?

Poza sprawami karnymi w naszej kancelarii adwokackiej zajmujemy się prowadzeniem spraw cywilnych, które obejmują między innymi:
  • prawo cywilne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo opiekuńcze,
  • prawo rzeczowe,
  • prawo kontraktowe,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo spółek.
Reprezentujemy klientom podczas postępowania o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Bierzemy również czynny udział w negocjacjach i mediacjach między stronami sprawy cywilnej.

Jaką pomoc kancelaria Wolfowicz Wende Biedulski oferuje firmom?

Nasza pomoc prawna firmom i podmiotom gospodarczym obejmuje doradztwo i wsparcie na etapie przedsądowym oraz w sądach I i II instalacji, a także podczas postępowań kasacyjnych. Możemy reprezentować między innymi spółki kapitałowe i osobowe. Sporządzamy dla nich opinie prawne, analizujemy umowy i kontrakty oraz możliwe rozwiązania spraw na drodze przedsądowej, a następnie sądowej.

Osoby zainteresowane szczegółami naszej pomocy prawnej mogą skontaktować się z warszawską siedzibą kancelarii osobiście, telefonicznie, bądź e-mailowo.

Artykuły

Na czym polega postępowanie przygotowawcze w sprawie karnej?
Na czym polega postępowanie przygotowawcze w sprawie karnej?
Sprawny karne bywają skomplikowane, a osoba podejrzana nie zawsze rozumie, dlaczego została zatrzymana. Jak w takiej sytuacji może pomóc doświadczony adwokat?
Do czego przydaje się adwokat?
Do czego przydaje się adwokat?
Brak wiedzy z prawa karnego może przysporzyć nieprzyjemności oskarżonemu. Dobrze jest mieć kogoś, kto zna się na procesie i wie jak prowadzić sprawy karne
W czym może pomóc kancelaria prawna?
W czym może pomóc kancelaria prawna?
Kancelaria prawna pomaga na każdym etapie postępowania. Pomaga sporządzić dokumentacji, wspiera podczas procesu sądowego i składa różne wnioski i odroczenia.

Wideo

Więcej informacji

  • Specjalizacje kancelarii zobacz

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski

Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (13)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Wolfowicz Wende Biedulski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Krzysztof
Krzysztof
5.0
30.09.2021
Wszystko w sprawie zostało przeprowadzone tak, jak należy. Nie mamy zastrzeżeń.
Agnieszka
Agnieszka
4.0
27.09.2021
Bronią na każdym etapie postępowania sądowego. Polecam usługi kancelarii Wolfowicz Wende Biedulski.
bravobravo
bravobravo
5.0
22.07.2021
Adwokat nie tylko reprezentował mnie podczas procesu karnego, jako poszkodowanego, ale też później w procesie cywilnym wywalczył dla mnie zadośćuczynienie!
szczery
szczery
4.0
18.05.2021
Dziękuję za obronę w procesie o wypadek samochodowy. Dzięki mecenasowi dostałem wyrok w zawieszeniu.
Damian
Damian
5.0
08.03.2021
Specjaliści od spraw karnych. Byłem poszkodowanym w wypadku i dzięki nim uzyskałem odszkodowanie.
Iwona
Iwona
5.0
01.01.2021
Wolfowicz Wende Biedulski to kancelaria adwokacka, której można zaufać. Prawnicy mają wieloletnie doświadczenie, szczególnie w sprawach karnych.
HERKI30
HERKI30
5.0
12.11.2020
Najlepsi adwokaci. Polecam kancelarię Wolfowicz Wende Biedulski.
Michalina
Michalina
4.0
13.09.2020
W mojej sprawie pomoc adwokata Błażeja Biedulskiego okazała się nieoceniona. Szczerze polecam.
Gośka
Gośka
4.0
05.07.2020
Naprawdę rewelacyjne przygotowanie do sprawy. Można na nich polegać.
Norbert
Norbert
4.0
30.05.2020
Usługi prawne na najwyższym poziomie. Polecam z czystym sumieniem.
Mateusz
Mateusz
5.0
26.03.2020
Współpraca z tą kancelarią adwokacką przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Marek
Marek
5.0
26.01.2020
Zleciłem im przygotowanie pism procesowych dla mnie. Polecam.
Martyna
Martyna
4.0
27.11.2019
Jedna z lepszych kancelarii adwokackich w okolicy. Polecam.