Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7251300387
REGON: 100179289
Rok założenia:
2006
Branża:

Polecane oferty

Łódź, Mikołaja Kopernika 18 lok. 3
Adwokat Tomasz Krakowiński zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie termi...
Łódź, al. Kościuszki 52 lok. 5
Prowadzę sprawy cywilne, karne, karno-skarbowe, spadkowe, rodzinne, administracyjne, gospodarcze, a...
W naszej kancelarii Klienci otrzymują pomoc z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego oraz pra...
Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie karnym. Nasi Klienci mogą rów...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7251300387. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 100179289.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Łódź w województwie łódzkim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2006. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: al. Kościuszki 98 lok. 5. Kod pocztowy do korespondencji to: 90-442 Łódź. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 51.7511081081555N, 19.4571382488202E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: wawrzyniec.chroscielewski@wp.pl. Przedsiębiorstwo "Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski" działa od lat w branży Adwokaci.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski, Łódź

Opinie (12)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Wawrzyniec Chróścielewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zadowolony
Zadowolony
5.0
18.09.2020
Polecam. Fachura jak mało kto.
Berd
Berd
5.0
14.05.2020
W sprawach pracowniczych chyba nie ma lepszej kancelarii
Bernard
Bernard
5.0
05.03.2020
Korzystałem z pomocy adwokata Chróścielewskiego w sprawie z prawa pracy, kiedy firma, w której pracowałem dała mi do podpisania nowy aneks do umowy. Dzięki ich pomocy nie dałem się wpuścić w maliny. Wchodząc do tej kancelarii, od progu widać, że ma się do czynienia z dobrymi specjalistami.
Baska B.
Baska B.
5.0
19.11.2019
Bardzo dziękuję za wygraną sprawę z ZUS. Będę polecać wszytskim. Pozdrawiam
William A.
William A.
5.0
08.10.2019
Mecenas Chróścielewski uratował mój honor i przywrócił dobre imię. Pieszy niespodziewanie wtargnął na pasy, prosto pod mój samochód. Nic poważnego mu się nie stało, ale sprawa skończyła się w sądzie. Oczywiście ja byłam oskarżoną. Mecenas dowiódł, że zachowałam wszelkie środki ostrożności, a ten nieszczęśliwy wypadek spowodowany był nieuwagą pieszego. Sprawy karne zdecydowanie warto powierzyć Adwokatowi Chróścielewskiemu!
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
07.06.2019
Korzystam z usług Pana Wawrzyńca regularnie. Prowadzę firmę i jego pomoc jest często niezbędna. Szybki, sprawny i skuteczny.
Andżelika N.
Andżelika N.
5.0
23.03.2019
Adwokat z powołaniem. Miałam dowody na to, że mój współpracownik niestety oszukuje i zajmuje się wyłudzeniami, poszłam do Chróścielewskiego po poradę. Powiedział, co można zrobić, by maksymalnie ukryć mój udział w tej sprawie. Wiem, że doprowadził do zatrzymania współpracownika. Myślę, że to dobry specjalista od prawa karnego.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
22.03.2019
Adwokat z powołania, znający się na prawie karnym. Powiedział mi, co mi grozi za pewne działanie w sieci i powiedział, jak mogę uniknąć konsekwencji. Dodatkowo zapytałam o pewną sprawę z zakresu prawa pracy, którym się również zajmuje, bez problemu powiedział, co wie, mimo , że to była inna sprawa. Mogę potwierdzić, że to dobry adwokat.
Marcin T
Marcin T
5.0
22.03.2019
Poszedłem do adwokata, by się poradzić, co mogę zrobić, kiedy wiem ,że ktoś przyjmuje łapówki. Nie miałem na to dowodów, jednak dzięki interwencji i pomysłowi prawnika udało się je zdobyć. Chodziło tak naprawdę o lekarza, który nie mógł przyjąć mojej córki z chorobą, ale kogoś innego z kopertą przyjął. Ciesze się, że Wawrzyniec Chróścielewski doprowadził do jego skazania i że się go poradziłem.
Angelika Z.
Angelika Z.
5.0
21.03.2019
Szukając adwokata specjalizującego się w danej dziedzinie powinniście sprawdzić właśnie pana Chróścielewskiego. Ma doświadczenie i bardzo angażuję się w sprawę. Mi pomógł z wyłudzeniem, a już myślałam, że nic się nie uda zrobić. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Od pierwszej wizyty wiedziałam, że na pewno wygramy, mimo że nie było łatwo.
Krzysiek R.
Krzysiek R.
5.0
10.03.2019
Przyszedłem do adwokata ze sprawą braku zapłaty wynagrodzenia, a dowiedziałem się, że zaniechano względem mnie również wielu innych rzeczy. Ubezpieczenia nie miałem wcale, a co miesiąc obliczano odpowiednią kwotę na to ubezpieczenie. Pan mecenas doradził mi co zrobić i o co mam pozwać byłego pracodawcę .Dziś cieszę się, że poszedłem za jego radą - otrzymałem pokaźne odszkodowanie, a firma mojego byłego pracodawcy została zamknięta przez SANEPID, tak jak powinno być.
Natalia R.
Natalia R.
5.0
08.03.2019
Kompetencje pana Wawrzyńca oceniam bardzo wysoko. Doskonale poprowadził sprawę mojej koleżanki, która miała problem z niewypłacalnym pracodawcą. Sąd bardzo szybko orzekł, że jest poszkodowana i nakazał zapłacić całą zaległą pensję wraz z odszkodowaniem. Mecenas Chróścielewski bardzo szczegółowo podszedł do sprawy i rzetelnie.