Doradztwo prawne i reprezentowanie klientów w sądach
Doradztwo prawne i reprezentowanie klientów w sądach, Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kowalewski, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512444448
REGON: 321198278
Dodatkowe kontakty:

91 433 74 51

Rok założenia:
2005
Branża:

O firmie

Przemysław Kowalewski jest adwokatem. Prowadzi kancelarię prawną w Szczecinie. Od 2002 roku reprezentuje osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, a także instytucje samorządowe i państwowe.

Oferta

Każdy, niezależnie od tego czym się zajmuje, może mieć problemy natury prawnej. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy adwokata Przemysława Kowalewskiego. Prawnik, który udziela pomocy na etapie przedsądowym, a także w urzędach i w sądach wszystkich instancji zapewnia zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy. Zajmuje się udzielaniem porad prawnych, sporządzaniem opinii, pism oraz analizowaniem umów. Mecenas reprezentuje klientów w różnych sprawach. Mogą to być sprawy związane z takimi dziedzinami prawa jak:
  • prawo cywilne,
  • prawo karne,
  • prawo rodzinne,
  • prawo pracy,
  • prawo administracyjne,
  • prawo gospodarcze,
  • prawo handlowe,
  • prawo upadłościowe.
Ponadto adwokat zajmuje się prawem spółdzielczym i prawem własności intelektualnej. Poza reprezentacją jako obrońca, oskarżyciel posiłkowy i pełnomocnik procesowy Przemysław Kowalewski bierze też udział w negocjacjach. Zawiera ugody, domaga się odszkodowań i pomaga przygotować oferty przetargowe i uczestniczyć w przetargach.

W celu umówienia wizyty w kancelarii prawnej Przemysława Kowalewskiego najlepiej zadzwonić albo napisać e-maila. Na stronie internetowej kancelarii znajduje się więcej informacji dotyczących spraw prowadzonych przez mecenasa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kowalewski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kowalewski, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Kowalewski