Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7292376737
REGON: 100597992
Rok założenia:
2008
Branża:

Polecane oferty

Łódź, Mikołaja Kopernika 18 lok. 3
Adwokat Tomasz Krakowiński zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie termi...
W naszej kancelarii Klienci otrzymują pomoc z zakresu prawa karnego, cywilnego, spadkowego oraz pra...
Kancelaria specjalizuje się w prawie rodzinnym, prawie pracy i prawie karnym. Nasi Klienci mogą rów...
Łódź, Prezydenta Gabriela Narutowicza 49 lok. 24
Moje usługi w zakresie pomocy prawnej świadczę dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Po...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7292376737. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 100597992.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Łódź w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2008 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na al. Kościuszki 98 lok. 5. Korespondencyjny kod pocztowy to: 90-442 Łódź. Kompletne współrzędne GPS to: 51.7511081081555N, 19.4571382488202E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: magdalenaziebaczewska@poczta.onet.pl. Firma "Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska" prowadzi swoją działalność w branży Adwokaci.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska, Łódź

Opinie (13)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

lalique
lalique
5.0
05.03.2020
Chciałabym, żeby wszyscy adwokaci byli tacy. Pracują tam ciepli i otwarci ludzie, którzy wykazują naprawdę duży profesjonalizm. Staną na głowie dla swojego klienta i najważniejszą wartością dla nich jest jego dobro. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.
Wiktoria Z.
Wiktoria Z.
5.0
28.01.2020
Super poprowadzona sprawa. Miałam szczęście ze trafiłam do Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Jestem teraz happy i mogę z nadzieja patrzeć w przyszłość. Polecam wszystkim którym druga strona robi życie nie do zniesienia ! Pani adwokat ma wiedzę i długoletnie doświadczenie w sprawach sądowych! A Pani Magdalenie dziękuje, że ta trudna dla mnie sprawa poszła prawie bezboleśnie.
Marianna K.
Marianna K.
5.0
22.01.2020
Korzystałam z usług kancelarii Pani Adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Kancelaria, która od wielu lat specjalizuje się w sprawach rodzinnych. Ma niesamowitą renomę i doświadczenie. Pani Mecenas nic nie zaskoczy i wygrywa sprawy jedna za drugą. Tak było u mnie. Nie żałuję, ani jednej wydanej złotówki. Obsługa perfekcyjna. Piękna kancelaria widać dbałość o każdy detal a przede wszystkim o to aby klient czuł się komfortowo.
Laura K.
Laura K.
5.0
21.01.2020
W wyborze kancelarii, która będzie mnie reprezentowała przy rozwodzie kierowałam się jej doświadczeniem, specjalizacją w sprawach rodzinnych i renomą. Podobnie jak kupując samochód szuka się dobrej sprawdzonej marki. Zdecydowałam się na Panią Adwokat Magdalenę Chróścielewską i teraz wiem, po tym jak wygrałyśmy cały rozwód, że miałam rację. Brawo dla mnie za dobry wybór a dla Pani Mecenas za wygraną sprawę!
Monika R.
Monika R.
5.0
18.11.2019
Rewelacyjna Adwokatka. Jak chce się wygrać to tylko z nią. POLECAM!
Jowita C.
Jowita C.
5.0
07.10.2019
Do końca życia będę zobowiązana pani adwokat Magdalenie Chróścielewskiej. Udało jej się wyplątać mnie z dawnego małżeństwa. Rozprawa była głośna, pełna uniesień ze strony byłego partnera, ale na szczęście wszystko zakończyło się po naszej myśli. Pani adwokat to przemiła osoba, bardzo skupiona na pracy z ogromnym doświdczeniem w tych sprawach.
maciejak
maciejak
5.0
08.07.2019
Uczciwa i niesamowicie waleczna Adwokat. Nie od początku powiedziała mi jak przedstawia się sprawa. Na tej podstawie wypracowaliśmy nasze stanowisko i udało się uzyskać to o czym Pani Mecenas mówiła na starcie. Szczerze polecam. http://www.skuteczny-adwokat.com/directory/adwokat-magdalena-chroscielewska/
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
07.06.2019
Cenię sobie współpracę i polecam współpracę z Panią Chróścielewską. Zwłaszcza w kwestii prawa rodzinnego. Bardzo nam pomogła przy mocno uciążliwej sprawie dla całej rodziny. Wszystko zaczęło się od bloga - rodzinne-prawo.pl Jeśli potrzebujecie dobrego prawnika do spraw alimentów, spadku czy rozwodu to jest to dobry kierunek.
Andżelika N.
Andżelika N.
5.0
23.03.2019
Jeśli chodzi o sprawy cywilne, to pani adwokat nie ma sobie równych. Na pierwszej wizycie dokładnie mnie wysłuchała, a potem przygotowała cały plan działania. Najpierw było pismo, a zaraz po nim zdecydowałyśmy, że pójdziemy do sądu. Pierwsze złożyłyśmy wniosek i wygrałyśmy, dzięki sprytowi pani prawniczki. Świetnie, że to właśnie na nią wpadłam.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
20.03.2019
NIE MAM ZASTRZEŻEŃ. Adwokatka miło poprowadziła wszelkie rozmowy, a także określiła, co muszę zrobić, a czego się wystrzegać. Sprawa dotyczyła ubezwłasnowolnienia mojego ojca. Na szczęście z jej poradami wszystko się udało. Kiedy nie mogła rozmawiać, oddzwaniała bardzo szybko. Polecam z całego serca panią adwokat.
Karolina
Karolina
5.0
20.03.2019
Pani adwokat poprowadziła mi sprawę rozwodową. Nie miała żadnych problemów, na bieżąco mnie informowała o posunięciach byłego męża, a do tego doradzała, co zrobić w sprawie podziału majątku. Cieszę się, że na nią wpadłam na forum, bo to wybitny fachowiec.
Natalia R.
Natalia R.
5.0
06.03.2019
Miałam przyjemność spotkać się z panią Magdaleną w jej kancelarii i omówić sprawę związaną problemu opłacania alimentów przez byłego męża. Tak naprawdę nie wysyłałyśmy nic więcej, poza jednym pismem. To sprawiło, że pieniądze zaczęły wpływać na konto. Dziękuję za wyrozumiałość i zaangażowanie, jest pani Wielka.
Sara
Sara
5.0
18.02.2019
Bardzo rzeczowy ale i uprzejmy adwokat. Dogodne terminy spotkań. Rozsądne ceny usług. Gorąco polecam!