Pomoc w uzyskaniu odszkodowania, czy zadośćuczynienia
Pomoc w uzyskaniu odszkodowania, czy zadośćuczynienia, Kancelaria Adwokacka Adwokat Lech Kowalczuk, Biała Podlaska

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5370004085
REGON: 030111934
Dodatkowe kontakty:

885 100 220

83 343 29 83

Rok założenia:
1994
Branża:

O firmie

Nazywam się Lech Kowalczuk i w 1994 roku założyłem Kancelarię Adwokacką, która znajduje się w Białej Podlaskiej, w województwie lubelskim. Współpracuję z osobami fizycznymi, a także podmiotami gospodarczymi.

Oferta

Jednym z głównych obszarów mojej działalności jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach przy pracy, wypadkach komunikacyjnych, czy błędach medycznych. Doradzam i prowadzę sprawy związane z wypłaceniem należnego odszkodowania, które poszkodowany ma prawo wyegzekwować za wyrządzone szkody. Takie zadośćuczynienie można otrzymać nie tylko od osób prywatnych, ale również od osób fizycznych, przedsiębiorców lub nawet Skarbu Państwa. Najczęściej Klienci ubiegają się o odszkodowanie za trwały uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, albo zniszczone mienie. Moim celem jest opracowanie stosownych pism, a w razie potrzeby reprezentowanie poszkodowanego przed sądem.

Poza sprawami z zakresu prawa odszkodowawczego moja kancelaria udziela również porad w sprawach regulowanych przez:
  • prawo cywilne,
  • prawo karne gospodarcze i skarbowe.
Reprezentuję moich zleceniodawców we wszystkich cywilnych sporach sądowych. Pomagam im w opracowaniu umów i pism, a przykładowe sprawy jakimi się zajmuję to zasiedzenie własności nieruchomości, czy windykacja.

Poza doradztwem dla osób prywatnych zapewniam również obsługę prawną firm. Klienci biznesowi mogą liczyć na moją pomoc w kwestii opiniowania umów, odzyskiwania pieniężnych należności, a także ochrony interesów ich przedsiębiorstwa.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z Kancelarią Adwokacką w Białej Podlaskiej - Lech Kowalczuk.

Artykuły

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lech Kowalczuk zajmuje się obsługą prawną firm
Kancelaria Adwokacka Adwokat Lech Kowalczuk zajmuje się obsługą prawną firm
Potrzebujesz pomocy prawnej przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz sporządzaniu i sprawdzania umów? Skorzystaj z usług adwokata np. Lecha Kowalczuka.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Lech Kowalczuk

Kancelaria Adwokacka Adwokat Lech Kowalczuk, Biała Podlaska

Opinie (2)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Lech Kowalczuk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dominika
Dominika
5.0
24.05.2022
Prowadzę firmę i wiele umów oraz kontraktów omawiam właśnie z Panem Kowalczukiem. Ma ogromną wiedzę na temat prawa cywilnego i gospodarczego, więc zawsze mi doradzi.
Mariusz
Mariusz
5.0
31.03.2022
Pan Lech Kowalczuk to świetny adwokat, który bardzo mi pomógł w walce o należne mi odszkodowanie. Potrafił sporządzić niezbędne pisma procesowe i doradził w zbieraniu dowodów. Dzięki jego zaangażowaniu wygrałem sprawę w sądzie.