Porady prawne i reprezentowanie klientów w sądach
Porady prawne i reprezentowanie klientów w sądach, Kancelaria Adwokacka Adwokat Brygida Juszkiewicz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222279092
REGON: 017334469
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Brygida Juszkiewicz. Jestem adwokatem. Moja Kancelaria Adwokacka znajduje się w Warszawie.

Oferta

Jako adwokat m.in. udzielam porad prawnych. Ponadto analizuję dokumenty, sporządzam umowy oraz pisma przedsądowe i sądowe, a także reprezentuję klientów w sądach wszystkich instancji. Zajmuję się różnymi gałęziami prawa, w tym prawem cywilnym. Ponadto reprezentuję w sprawach związanych z takimi przepisami jak:
  • prawo rodzinne i opiekuńcze,
  • prawo spadkowe,
  • prawo pracy,
  • prawo nieruchomości,
  • prawo karne.
W imieniu klientów domagam się odszkodowań za wypadki komunikacyjne i w pracy, a także za błędy medyczne i szkody osobiste. Ponadto zajmuję się sprawami pracowniczymi i rodzinnymi. Przykładem są separacje, rozwody z orzekaniem o winie i bez orzekania o winie, alimenty, opieka nad dziećmi i podział majątku wspólnego. Biorę również udział w negocjacjach i reprezentuję podejrzanych, oskarżonych i poszkodowanych w sprawach karnych. Dodatkowych informacji dotyczących usług prawnych udzielam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz pod podanym numerem telefonu — Adwokat Brygida Juszkiewicz.

Kontakt

Kontakt Kancelaria Adwokacka Adwokat Brygida Juszkiewicz

Kancelaria Adwokacka Adwokat Brygida Juszkiewicz, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Brygida Juszkiewicz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.