Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7271925788
REGON: 473137570
Rok założenia:
2003

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

"Kamila Sowińska "BLUE CAFE" Agencja Artystyczna" zaprasza do udziału w interesujących i inspirujących wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez własne zespoły artystyczne. Ich nadrzędnym celem jest kształtowanie i upowszechnianie narodowego dziedzictwa kulturowego.

"Kamila Sowińska "BLUE CAFE" Agencja Artystyczna" prosperuje w miejscowości Łódź w województwie łódzkim. Osobiście można nas odwiedzić udając się pod adres: Podchorążych 35C lok. 3. Kod pocztowy do wysyłania korespondencji jest następujący: 94-234 Łódź. "Kamila Sowińska "BLUE CAFE" Agencja Artystyczna" znajduje się w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 7271925788. Widniejemy pod numerem REGON: 473137570.

Kontakt

Kontakt Kamila Sowińska "BLUE CAFE" Agencja Artystyczna

Kamila Sowińska "BLUE CAFE" Agencja Artystyczna, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Kamila Sowińska "BLUE CAFE" Agencja Artystyczna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.