Profesjonalna pomoc stomatologiczna
Profesjonalna pomoc stomatologiczna, Kamila Sapielak Stomatologia, Kielce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6612188587
Rok założenia:
2010

O firmie

Nazywam się Kamila Sapielak i jestem lekarzem stomatologiem. Prowadzę swój gabinet w Kielcach, w województwie świętokrzyskim. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

W moim gabinecie przyjmuję zarówno dzieci, jak i dorosłych. Zapewniam usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Pracuję w zawodzie od 2010 roku, stale poszerzam moje kompetencje i umiejętności. Zapewniam wizyty kontrolne oraz leczenie stomatologiczne.

Posiadam nowoczesne sprzęty oraz urządzenia stomatologiczne, które pozwalają mi na dokładne sprawdzenie stanu uzębienia pacjenta oraz prawidłową diagnozę i leczenie.

Moja oferta obejmuję stomatologię zachowawczą, protetykę, chirurgię stomatologiczną oraz implantologię. Zapewniam również endodoncję i periodontologię.

Wykonuję zabiegi profilaktyczne oraz leczenie próchnicy, prowadzę leczenie kanałowe. Uzupełniam ubytki w zębach, stosuję estetyczne wypełnienia kompozytowe. Oferuję lakierowanie i piaskowanie zębów.

Proponuję także usługi związane ze stomatologią estetyczna - wybielanie zębów nakładkowe lub laserowe, a także korektę dziąseł oraz laseroterapię.

Aby umówić się na wizytę zachęcam do odwiedzin gabinetu mieszczącego się w Kielcach lub kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Kontakt Kamila Sapielak Stomatologia

Kamila Sapielak Stomatologia, Kielce

Opinie (2)

Opinie o firmie Kamila Sapielak Stomatologia

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Konrad
Konrad
5.0
12.03.2021
Zmagałem się z bólem zęba od dawna. Tylko Pani Kamila zdołała mi pomóc i go wyleczyła. W razie jakichś problemów z zębami chodzę tylko do niej.
Gabriel
Gabriel
4.0
28.01.2021
Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Ta stomatolog wie, jak pomóc, jest naprawdę doświadczona. Polecam jej usługi.