Sporządzamy protokoły przeglądu i odbioru instalacji elektrycznej w budynkach
Sporządzamy protokoły przeglądu i odbioru instalacji elektrycznej w budynkach, Kamil Brudziński, Kamieńczyk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7412067916
REGON: 380653408
Rok założenia:
2018

O firmie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w przeglądach i pomiarach elektrycznych budynków i obiektów budowlanych. Nasza siedziba znajduje się w Kamieńczyku, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu instalacji elektrycznych. Właścicielem firmy jest Kamil Brudziński.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest montaż instalacji elektrycznych oraz przyłączy. Zajmujemy się realizacją projektów obejmujących wszelakie instalacje niskiego i średniego napięcia w budynku, czy wokół niego. Montujemy oświetlenie, osprzęt, tablice, bezpieczniki, gniazdka, wyłączniki i wszystkie elementy niezbędne do bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych w całym domu, czy lokalu usługowym.

Posiadamy niezbędną wiedzę i uprawnienia do realizacji projektu. Bardzo ważne jest dla nas, aby instalacja była wykonana zgodnie z prawem budowlanym oraz normami przeciwpożarowymi. Nasi Klienci mają pewność, że instalacje, które zakładamy, posiadają zabezpieczenia chroniące użytkowników przed przeciążeniem instalacji, porażeniem elektrycznym, zwarciem, czy wyładowaniami burzowymi.

W naszej ofercie znajduje się:
 • montaż instalacji odgromowych,
 • modernizacja i naprawa instalacji elektrycznych,
 • sporządzenie protokołu odbioru instalacji elektrycznej,
 • sporządzanie protokołu odbioru przyłącza energetycznego,
 • pomiar instalacji elektrycznej.
Przy odbiorze technicznym obiektu niezbędne jest posiadanie protokołu instalacji elektrycznej, który może sporządzić jedynie elektryk z certyfikatem G1. Nasza firma jest upoważniona do przygotowania tego typu dokumentu, który zawiera informacje na temat aktualnego stanu technicznego instalacji, potwierdzone przeprowadzonymi badaniami. Podstawowe informacje, jakie zawiera protokół to między innymi dane na temat mocy zamontowanych odbiorników elektrycznych, materiał i rodzaj przyłączy, wykaz zabezpieczeń, czy informacje o założonych plombach.

Nasza firma przeprowadza także prace ziemne. Oferujemy wynajem minikoparki, która posłuży do takich prac jak:
 • niwelacja terenu,
 • wykopy pod przyłącza.
Zapewniamy terminową realizację wraz z dostarczeniem kompletu dokumentów. Korzystamy jedynie z atestowanych komponentów. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Kamieńczyku.

Artykuły

Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na wynajem przyczepki kablowej? Poznaj ofertę firmy Kamila Brudzińskiego!
Kiedy i dlaczego warto zdecydować się na wynajem przyczepki kablowej? Poznaj ofertę firmy Kamila Brudzińskiego!
Wypożyczenie przyczepki kablowej może być dobrym rozwiązaniem znacząco oszczędzającym czas i przyspieszjącym pracę. Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat!
Montaż WLZ, czyli wewnętrznej linii zasilającej w domach jednorodzinnych. Sprawdź, co ma do zaoferowania firma elektryczna Kamila Brudzińskiego!
Montaż WLZ, czyli wewnętrznej linii zasilającej w domach jednorodzinnych. Sprawdź, co ma do zaoferowania firma elektryczna Kamila Brudzińskiego!
Montaż wewnętrznej linii zasilającej jest ważnym elementem instalacji elektrycznej. Sprawdź, co warto wiedzieć na ten temat, poznaj ofertę firmy Brudzińskiego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kamil Brudziński

Kamil Brudziński, Kamieńczyk

Produkty i usługi

 • Wynajem przyczepy kablowej

  Wynajem przyczepy kablowej

  • Zapytaj o cenę
 • Protokoły instalacji elektrycznej

  Protokoły instalacji elektrycznej

  • Zapytaj o cenę
 • Wynajem minikoparki

  Wynajem minikoparki

  • Zapytaj o cenę

Zobacz wszystkie produkty

Opinie (9)

Opinie o firmie Kamil Brudziński


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wht3_n0s3
Wht3_n0s3
5.0
20.05.2022
Firma od samego początku przygotowała kosztorys prac. Cena za wykonanie usługi zgadzała się z początkowymi ustaleniami. Wykonali wszystkie prace, na jakie się umówiliśmy zgodnie z wytycznymi budowlanymi.
Jacek
Jacek
5.0
04.03.2022
Bardzo szybko zareagowali na zgłoszenie o awarii. Elektryk tego samego dnia naprawił usterkę i poinformował też o stanie technicznym instalacji. Jestem z nimi umówiony na modernizację całej sieci w domu.
Miłosz
Miłosz
5.0
28.01.2022
Całą elektrykę zamontowali na porządnym osprzęcie. Zamontowali bezpieczniki i oświetlenie.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
19.11.2021
Elektryk ma uprawnienia do sporządzenia protokołu odbioru przyłącza energetycznego. Polecam go, ponieważ przyjechał w umówionym terminie, wykonał wszystkie potrzebne pomiary i przygotował komplet dokumentów.
Filip
Filip
5.0
02.09.2021
Firma wykonała kawał dobrej roboty. Mają własną minikoparkę i naprawdę dobre ceny za wynajem. Szybko wykonują wykopy zgodnie z ustaleniami. Poprosiliśmy ich również o montaż instalacji typu oświetlenie, czy gniazdka. Wykonał je elektryk z uprawnieniami.
Kasia
Kasia
5.0
12.07.2021
Znają się na elektryce. Sami wybrali wszystkie potrzebne materiały zgodnie z napięciem, jakie wybraliśmy w danym pomieszczeniu. Osprzęt jest porządnie zabezpieczony.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
27.05.2021
Pomogli nam przygotować wszystkie wykopy podczas budowy domu. Zajęli się umieszczeniem przyłączy i podłączeniem przewodów w budynku. Doskonale znali normy budowlane. Kable są zabezpieczone przed wyładowaniami i pożarem.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
24.03.2021
Firma zapewniła nam kompleksową obsługę, od wykonania wykopów, po montaż przyłączy oraz elektryki w domu. Jedna ekipa wykonała większość prac, co także wpłynęło na niższą cenę, także polecam.
krajka
krajka
5.0
28.01.2021
Usługi elektryczne firma zrealizowała na wysokim poziomie. Terminowo zakończyli montaż i przygotowali niezbędne dokumenty do odbioru.