Wsparcie helpdesk, audyty systemów informatycznych, administracja serwerami
Wsparcie helpdesk, audyty systemów informatycznych, administracja serwerami, Kamato - Usługi informatyczne IT, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
Zadzwoń i sprawdź
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6112113847
REGON: 021524110
Rok założenia:
2011

O firmie

Firma Kamato znajduje się w Jeleniej Górze, w województwie dolnośląskim. Od 2011 roku świadczymy usługi informatyczne.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Podstawą działalności firmy Kamato z Jeleniej Góry jest obsługa IT firm. W ramach outsourcingu przejmujemy na siebie obowiązki związane z obsługą systemów informatycznych w danym przedsiębiorstwie. Dzięki niemu możecie zoptymalizować koszty, ponieważ nie musicie tworzyć w firmie etatu specjalisty IT.

Specjalizujemy się w zarządzaniu infrastrukturą IT, w tym w takich usługach, jak między innymi administracja serwerami, zarządzanie siecią komputerową czy konfiguracja sieci.

W ramach audytów informatycznych przeprowadzamy analizę i ocenę funkcjonowania systemów informatycznych w danej firmie. Audyty IT pozwalają zwiększyć bezpieczeństwo i poprawić efektywność działania firmy.

Zapewniamy również wsparcie helpdesk, doradztwo informatyczne i wiele innych usług IT.

Potrzebujecie zewnętrznej obsługi informatycznej? Skontaktujcie się z nami!

Artykuły

Jak znaleźć najlepszą obsługę informatyczną dla firm? Usługi firmy Kamato
Jak znaleźć najlepszą obsługę informatyczną dla firm? Usługi firmy Kamato
Branża IT wciąż się rozwija, a posiadanie dobrego informatyka jest kluczem do sukcesu w firmie. Wybierając firmę informatyczną, warto pamiętać o kilku rzeczach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kamato - Usługi informatyczne IT

Kamato - Usługi informatyczne IT, Jelenia Góra

Opinie (0)

Opinie o firmie Kamato - Usługi informatyczne IT


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.