Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9820317769
Rok założenia:
2023
Branża:

Polecane oferty

Łódź, gen. Jarosława Dąbrowskiego 53
Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń dopasowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klie...
Łódź, Piotrkowska 148 lok. 150
Zależy nam na pełnej satysfakcji klientów, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw ich potrzebom i wyma...
Łódź, Łagiewnicka 54/56 lok. A 0.27
Zakup polisy jest wyrazem przezorności, jednak znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia nie jest pro...

O firmie

Potrzebujesz kompleksowego ubezpieczenia? Wybierz biuro ubezpieczeń Kamali, prowadzone przez doświadczoną Katarzynę Głydę. Oferuję szeroki zakres polis, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo. Bez względu na to, czy potrzebujesz ubezpieczenia komunikacyjnego, na życie, NNW, emerytalnego, majątkowego, dla firmy, zdrowotnego czy turystycznego - mam rozwiązania dla Ciebie! Moje biuro znajdziesz w Łodzi.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

Oferta

Pomogę Ci znaleźć idealne ubezpieczenie, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Oferuję zarówno polisy indywidualne, jak i grupowe, aby zapewnić ochronę Tobie i Twoim najbliższym.

Działam jako pośrednik ubezpieczeniowy, co oznacza, że pracuję z różnymi renomowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu mogę zapewnić Ci dostęp do konkurencyjnych ofert i pomóc w wyborze najkorzystniejszej dla Ciebie opcji.

Nie musisz się martwić o ubezpieczenie pojazdu, majątek czy ryzyko wypadków. W Kamali mam dla Ciebie rozwiązania, które ochronią Cię przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Moje ubezpieczenia majątkowe zapewnią spokój w razie szkody, a ubezpieczenia dla firm zabezpieczą Twoje przedsiębiorstwo.

Dodatkowo oferuję ubezpieczenia zdrowotne, które zagwarantują Ci dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej. Natomiast moje ubezpieczenia turystyczne zagwarantują pełną ochronę podczas podróży, niezależnie od celu i czasu trwania.

Dla tych, którzy chcą zapewnić przyszłość swoim bliskim, proponuję polisy na życie, które dają finansowe zabezpieczenie w razie nieoczekiwanego zdarzenia.

Zaufaj mojemu doświadczeniu. Jestem tutaj, aby pomóc Ci w wyborze najlepszego ubezpieczenia dla Ciebie, Twojej rodziny lub firmy. Skontaktuj się ze mną już dziś i ciesz się spokojem, wiedząc, że jesteś odpowiednio zabezpieczony.

Kontakt

Kontakt Kamali Katarzyna Głyda

Kamali Katarzyna Głyda, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Kamali Katarzyna Głyda


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.