Pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości
Pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości , Kama Nieruchomości Małgorzata Kamińska, Żyrardów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381072614
REGON: 750461275
Rok założenia:
2015

O firmie

Kama Nieruchomości to firma z Żyrardowa, w województwie mazowieckim. Agencja nieruchomości należy do Małgorzaty Kamińskiej. Pod obecną nazwą działa od 2015 roku, a początki działalności sięgają roku 2007.

Oferta

Obrót nieruchomościami to niełatwe zadanie, dlatego w przypadku sprzedaży, zakupu albo wynajmu najlepiej zgłosić się do Kama Nieruchomości. Agencja działająca na terenie Żyrardowa i okolic, w takich miejscowościach jak Grodzisk Mazowiecki, Radziwiłów Mazowiecki, Sochaczew, Bartniki i w innych miastach może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym przygotowaniem agentów nieruchomości do udzielania informacji, szacowania wartości i zajmowania się formalnościami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia klienci otrzymują dokładnie to, czego oczekują, a transakcje są w pełni bezpieczne. Oferta agencji nieruchomości obejmuje sprzedaż albo wynajem. Klienci znajdą tu:
  • domy,
  • mieszkania,
  • działki budowlane.
Mieszkania i domy różnią się powierzchnią użytkową, liczbą pokoi, która wynosi od jednego do nawet ośmiu i standardem wykończenia.

Zakup mieszkania, domu albo działki budowlanej wiąże się ze sporymi wydatkami, dlatego Kama Nieruchomości udziela pomocy w tym zakresie i doradza oraz pośredniczy w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych.

Więcej informacji o ofercie Kama Nieruchomości znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z biurem można nawiązać telefonicznie oraz e-mailowo.

Artykuły

Szeroki wybór domów w ofercie firmy Kama Nieruchomości Małgorzaty Kamińskiej
Szeroki wybór domów w ofercie firmy Kama Nieruchomości Małgorzaty Kamińskiej
Dlaczego warto zwrócić uwagę na ofertę domów od firmy Kama Nieruchomości Małgorzaty Kamińskiej? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule. Zapraszamy.
Dlaczego warto zlecić sprzedaż nieruchomości firmie Kama Nieruchomości?
Dlaczego warto zlecić sprzedaż nieruchomości firmie Kama Nieruchomości?
Jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość, zastanów się, czy oszczędność na prowizji dla pośrednika faktycznie się opłaca. Z firmą Kama Nieruchomości zyskasz!

Wideo

Kontakt

Kontakt Kama Nieruchomości Małgorzata Kamińska

Kama Nieruchomości Małgorzata Kamińska, Żyrardów

Opinie (8)

Opinie o firmie Kama Nieruchomości Małgorzata Kamińska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
5.0
12.05.2022
Mam liczną rodzinę, więc potrzebowaliśmy sporo miejsca. Zdecydowaliśmy się na zakup domu z oferty biura nieruchomości Kama. To był świetny wybór, bo dom jest w doskonałym stanie, a jego cena była niemal promocyjna.
Robert
Robert
5.0
16.03.2022
Jestem zadowolony, bo znaleźli mi tanie mieszkanko. Nie musiałem nawet brać kredytu.
Olka
Olka
5.0
17.01.2022
Agencja nieruchomości na piątkę! Sprzedaż mieszkania nie trwała długo i uzyskałam za nie dobrą cenę.
tajemniczyklient
tajemniczyklient
5.0
05.11.2021
Kompleksowa oferta. Nie tylko załatwiają formalności związane z kupnem nieruchomości, ale też doradzają i pośredniczą w kwestii kredytu hipotecznego.
Romek
Romek
5.0
08.09.2021
Znalazłem w Kama Nieruchomości dom dla siebie. Pomogli mi załatwić formalność i uzyskać kredyty i już się przeprowadziłem.
Edek
Edek
5.0
08.07.2021
Duży wybór mieszkań i domów. Widać, że ludzie mają dobrą opinię o tym biurze nieruchomości.
Fabian
Fabian
5.0
29.05.2021
Kama Nieruchomości to najlepsze biuro nieruchomości w Żyrardowie i okolicach. Od lat współpracuję z nimi w kwestii wynajmu mieszkań i nie mam żadnych uwag. Zawsze znajdują odpowiednie osoby i dbają o prawidłowe podpisywanie umów. Dzięki temu nie mam żadnych kłopotów.
Jupi
Jupi
5.0
23.03.2021
Piszę ten komentarz, ponieważ chciałbym bardzo podziękować Kama Nieruchomości za znalezienie dla mnie domu. Trochę to trwało, bo byłem wybredny, ale udało się kupić budynek o odpowiedniej powierzchni, w spokojnej okolicy i za całkiem atrakcyjną cenę.