Doradztwo prawne dla firm i osób prywatnych
Doradztwo prawne dla firm i osób prywatnych, Kallex Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kall, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7542760774
REGON: 161503118
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Kancelaria Radcy Prawnego Kallex , której właścicielem jest Mateusz Kall oferuje obsługę prawną dla klientów indywidualnych, osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. W branży istnieje od wielu lat i przez okres działalności zapewniła sobie ugruntowaną pozycję na rynku oraz zaufanie klientów.

Oferta

Kallex zapewnia obsługę z zakresu wielu gałęzi prawa, a jej specjalnością jest dochodzenie odszkodowań z tytułu polis ubezpieczeniowych. Oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia obsługę z zakresu m.in. prawa budowlanego, administracyjnego, cywilnego, spadkowego, rodzinnego, gospodarczego, upadłościowego, a także prawa ubezpieczeniowego, prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych

Zakres działań Kancelarii obejmuje m.in.:
  • dochodzenie roszczeń odszkodowawczych
  • windykacja należności
  • odszkodowania dla rolników
  • obrona dłużników w postępowaniach windykacyjnym i egzekucyjnym
Odzyskiwane są odszkodowania majątkowe, komunikacyjne oraz osobowe. Zapewniona jest likwidacja szkód ubezpieczeniowych z tytułu różnych polis ubezpieczeniowych.

Ponadto do zadań Kancelarii należy sporządzanie umów oraz pism procesowych, reprezentowanie w postępowaniach pracodawców i pracowników, a także zastępstwo przed organami administracji. Na każdym kroku pracownicy Kancelarii służą fachowym doradztwem prawnym. Do każdego klienta podchodzą w sposób indywidualny, w oparciu o zasady etyki zawodowej oraz zapewniając im poufność.

Warto skontaktować się z Kancelarią w celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie.

Więcej informacji

  • Strona internetowa Kancelarii Kallex zobacz

Kontakt

Kontakt Kallex Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kall

Kallex Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kall, Opole

Opinie (13)

Opinie o firmie Kallex Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Kall

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Gabriela
Gabriela
5.0
12.09.2020
Oferują korzystne warunki współpracy. Kancelaria Adwokacka Kallex pomogła mi zrzec się spadku. Polecam.
Laura
Laura
5.0
14.07.2020
Profesjonalna obsługa prawna. Polecam.
Adam
Adam
5.0
11.05.2020
Adwokat na najwyższym poziomie. Dzięki niemu wygrałem sprawę o zwrot należności od usługodawcy, który pobrał zaliczkę, a potem się nie pojawił. Polecam.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
15.03.2020
Dzięki Kallex uniknąłem spadku, z którego zostałyby mi same długi. Odpowiednio poprowadzili moją sprawę, z której wyszedłem bardzo korzystnie. Polecam.
Magdalena
Magdalena
4.0
17.01.2020
Polecam serdecznie. Dzięki Kancelarii Kallex udało mi się uzyskać pozwolenie na budowę mojego domu. Zajęli się niezbędnymi formalnościami oraz odpowiadali na każde z moich pytań.
Franciszek
Franciszek
5.0
08.11.2019
Kancelaria Kallex zapewniła mi kompleksową obsługę prawną. Dzięki nim udało mi się załatwić wszelkie formalności, związane z egzekucją należności od dłużnika. Sprawa załatwiona szybko i sprawnie. Polecam.
Wojtek
Wojtek
5.0
01.09.2019
Błąd medyczny kosztował mnie częściową utratę zdrowia, dlatego tak ważne było dla mnie zadośćuczynienie. Moją sprawą zajął się radca prawny z kancelarii Kallex. Reprezentował mnie przez całą sprawę, zebrał potrzebne dokumenty i kierował odpowiednie wnioski. W sądzie udało mu się wywalczyć dla mnie odpowiednie odszkodowanie. Dziękuję!
Krzysztof
Krzysztof
5.0
30.07.2019
Prowadzę gospodarstwo rolne i co roku zmagam się różnymi problemami. Jednym z nich jest niechęć ubezpieczalni do wypłacania odszkodowań. Na szczęście mam zaufanego radcę prawnego, który wygrywa dla mnie sprawy o odszkodowania. Przekonałem się o tym, że najlepiej zgłosić się do Kallex i pozwolić im działać.
Artur
Artur
5.0
15.05.2019
Pracodawca nie płacił mi za nadgodziny i sprawa trafiła do sądu. Reprezentował mnie radca prawny z kancelarii Kallex i dobrze się spisał. Wyrok był na moją korzyść i odzyskałem należne mi pieniądze.
Janusz
Janusz
5.0
20.03.2019
Nie mogłem sobie poradzić z dłużnikiem, dlatego skorzystałem z pomocy kancelarii Kallex. Radca był na tyle skuteczny, że pieniądze otrzymałem jeszcze przed rozpoczęciem sprawy sądowej!
Kamila
Kamila
5.0
07.01.2019
Radca reprezentował mnie w sprawie o rozwód. Zachowywał się naprawdę profesjonalnie i pomógł mi przebrnąć przez te nieprzyjemne chwile.
Błażej
Błażej
5.0
15.11.2018
Korzystałem z usług kancelarii Kallex i jestem bardzo zadowolony. Po wypadku nie otrzymałem należnego odszkodowania, ale na szczęście radca pomógł mi je uzyskać. Skończyło się w sądzie, ale wyrok był dla mnie korzystny.
Kancelaria Radcy Prawnego K.
Kancelaria Radcy Prawnego K.
5.0
29.12.2017
Bardzo dobra i profesjonalna kancelaria. Poprowadzili kilka moich spraw, które zostały pozytywnie załatwione. Polecam wszystkim