Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7741315700

Polecane oferty

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest produkcja podłoży ogrodniczych najwyższ...
Nasza firma Cyprys oferuje Klientom wszystko, co niezbędne, aby urządzić piękny, funkcjonalny i wyg...
Nasza oferta powstała z myślą o wszystkich Klientach szukających najwyższej jakości artykułów ogrod...
Głównym profilem działalności naszej hurtowni jest sprzedaż różnych gatunków owoców. Oferujemy prod...

O firmie

Siedziba naszej firmy, prowadzonej przez Macieja Błaszczaka, znajduje się w Płocku. Działamy również na terenie Warszawy i Łodzi. W branży działamy od 2005 roku. Na swoim koncie mamy wiele wybudowanych ogrodów i systemów nawadniania.

Oferta

Piękny ogród to marzenie każdego człowieka, jednak zbudowanie go samodzielnie, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, to rzecz wręcz niemożliwa. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich osób i oferuje kompleksowe usługi w zakresie budowy ogrodów. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, od projektu, poprzez wykonanie części rabatowej i obrzeży ogrodowych, aż po zrobienie oświetlenia. Zajmujemy się także układaniem trawników z rolki, nasadzaniem i przesadzaniem roślin oraz pracami ziemnymi, takimi jak m.in. wyrównanie terenu. Wszystkie nasze usługi, rośliny i materiały są objęte gwarancją. Jesteśmy pewni wysokiej jakości wykonywanych przez nas prac.

Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu systemów nawadniania. Dostarczenie odpowiedniej ilości wody sprawia, że roślinność w ogrodzie będzie prawidłowo się rozwijać i pięknie wyglądać. Świadczymy usługi w zakresie montażu całego systemu, budowy studni oraz montażu pomp i hydrofornii. Posiadamy duże doświadczenie w serwisie systemów wodnych.

Zajmujemy się budową i montażem urządzeń do uzdatniania wody, służących do zmiękczania, odżelaziania i odmanganiania wody. Montujemy także urządzenia filtrujące wodę z elementów mechanicznych, czy usuwające amoniak, siarczan oraz inne szkodliwe związki chemiczne. W sprzedaży posiadamy bogaty wybór samojezdnych robotów koszących Robomow.

Nasza firma prowadzi również hurtownię z artykułami dla punktów gastronomicznych. Poza wysokiej jakości urządzeniami, oferujemy Państwu szeroki asortyment bułek do hamburgerów i kebabów, sosów, przypraw oraz wielu innych produktów.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Kalivera.pl Maciej Błaszczak

Kalivera.pl Maciej Błaszczak, Płock

Opinie (0)

Opinie o firmie Kalivera.pl Maciej Błaszczak