Metrologia oraz kalibracja urządzeń
Metrologia oraz kalibracja urządzeń, Kalibrux Jarosław Wójcik, Mysłowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6291725862
Rok założenia:
2006

O firmie

Nasza firma Zakład Badań i Rozwoju - KalibruX - jest zlokalizowana w Mysłowicach, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się badaniami jakości wyrobów oraz metrologią w procesach produkcyjnych. Działamy od 2006 roku. Właścicielem firmy jest Jarosław Wójcik.

Oferta

Prowadzona przez nas firma inżynierska oferuje kompleksową obsługę w zakresie metrologii, badania jakości i właściwości produktów oraz wykonywanie pomiarów laboratoryjnych. Jesteśmy specjalistami z zakresu metrologii i zawsze działamy precyzyjnie. Poprzez zdobyte doświadczenie oraz zaufanie sporego grona zadowolonych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta to między innymi:
  • badanie cech fizycznych wyrobów,
  • modernizacje procesów pomiarowych,
  • kalibracje urządzeń pomiarowych,
  • oceny zgodności wyrobów z wymaganiami dyrektyw UE.
Dodatkowo jesteśmy w stanie zaproponować szereg szkoleń z zakresu badania jakości oraz metrologii. Zajmujemy się również certyfikacjami i opiniami jakościowymi. Podejmujemy się oceny procesów pomiarowych wielkości fizycznych oraz prowadzimy serwis używanych przyrządów pomiarowych.

Prowadzone przez nas laboratorium to przede wszystkim obiektywność, niezależność oraz poufność. Gwarantujemy miarodajność wyników pomiarowych. Przeprowadzane przez nas pomiary w procesach produkcyjnych to całkowita pewność wyników. Tworzony przez nas zespół to wyłącznie wyspecjalizowani fachowcy, którzy dzięki swojej obszernej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w zawodzie są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Możemy zapewnić rzetelność, dokładność oraz terminowość. Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Wzorcowanie urządzeń pomiarowych - jak często powinno się wykonywać?
Wzorcowanie urządzeń pomiarowych - jak często powinno się wykonywać?
Zastanawiasz się czy wzorcowanie urządzeń pomiarowych powinno odbywać się regularnie? Sprawdź kiedy należy przeprowadzić tę czynność u profesjonalisty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Kalibrux Jarosław Wójcik

Kalibrux Jarosław Wójcik, Mysłowice

Opinie (8)

Opinie o firmie Kalibrux Jarosław Wójcik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
21.11.2020
Super sprawa takie oceny procesów pomiarowych wielkości fizycznych. Mamy pewność, ze wszystko zrealizowali uczciwie.
Karina
Karina
5.0
15.09.2020
Nie można im niczego zarzuć. Zawsze dokładnie podchodzą to każdego tematu. Badania jakości wykonują z dużą precyzją.
Cyprian
Cyprian
5.0
02.07.2020
Godna zaufania firma. Wszystkie usługi wykonują niezwykle starannie, a do tego w bardzo krótkim czasie. Najlepsi w swojej dziedzinie w całej okolicy.
Karol
Karol
5.0
31.05.2020
Muszę przyznać, że jestem niezwykle zadowolony z ich usług. Udało im się usprawnić nasze procesy metrologiczne w znacznym stopniu.
Jędrek
Jędrek
5.0
01.03.2020
Polecam z pełnym przekonaniem. Zgłosiłem się do nich z pewnym problemem, żeby dokonali analizy zewnętrznej. Dzięki wynikom ich badań udało nam się uniknąć wielu kłopotów!
Tymon
Tymon
5.0
05.01.2020
Oferują bardzo atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Cezary
Cezary
5.0
20.11.2019
Szwagier dał mi na nich namiary kiedy potrzebowałem kogoś do sprawdzenia procesów w mojej firmie. Nie pomylił się. Kalibrux to specjaliści!
Konrad
Konrad
5.0
07.09.2019
Niezwykle rzetelna i odpowiedzialna firma. Bez wątpienia znają się na kalibracji urządzeń, a do tego są niezwykle precyzyjni. Polecam!