Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691374165
REGON: 321371914
Rok założenia:
2013

O firmie

Nazywam się Kaczmarek Agnieszka. Prowadzę profesjonalną kancelarię tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, oferując Klientom tłumaczenia z języka niemieckiego. Moje biuro znajduje się w Koszalinie.

Oferta

Każdy z moich Klientów otrzymuje sprawne i rzetelne tłumaczenia pisemne i ustne z języka niemieckiego. Jestem absolwentką filologii germańskiej i lingwistyki stosowanej, tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego, wpisanym na listę tłumaczy prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/40/13. W mojej codziennej pracy korzystam z dużego doświadczenia i zasobu słów, a także znajomości kultury niemieckiej.

W mojej kancelarii tłumaczę m.in.:
  • akty prawne,
  • wyroki,
  • umowy,
  • postanowienia sądu,
  • dokumenty samochodowe,
  • teksty nieuwierzytelnione.
Szeroka wiedza i zaznajomienie z poszczególnymi branżami umożliwia mi precyzyjne tłumaczenia specjalistyczne. Klienci zlecają mi dokumentację dotyczącą rolnictwa, budownictwa, ochrony środowiska, a także tematyki związanej z Odnawialnymi Źródłami Energii.

Ponadto podejmuję się tłumaczenia konwersacji i rozmów handlowych, co znacznie ułatwia Klientom zawarcie umów. Oferuję tłumaczenia ustne poświadczone, do których zaliczają się tłumaczenia prawne, sądowe, tłumaczenia dla służ publicznych oraz umów notarialnych. Pracuję także podczas polsko-niemieckich spotkań gospodarczych. Jestem dostępna również na targach i szkoleniach.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie, wywiązuję się z wcześniej ustalonych terminów.

Zapraszam do kontaktu z moją kancelarią tłumacza przysięgłego języka niemieckiego.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Kaczmarek Agnieszka Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego

Kaczmarek Agnieszka Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego, Koszalin

Opinie (2)

Opinie o firmie Kaczmarek Agnieszka Kancelaria tłumacza przysięgłego języka niemieckiego

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Bartosz
Bartosz
4.0
14.01.2020
Serdecznie polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego tłumacza z pasją oraz wiedzą. Jestem przekonany, że będziecie zadowoleni.
Celina
Celina
5.0
29.11.2019
Pani Agnieszka Kaczmarek zajęła się tłumaczeniem dokumentów, które były niezbędne do sprowadzenia samochodu ze Stanów Zjednoczonych. Jestem niezwykle wdzięczna za pomoc.