Wyjątkowy manicure na każdą okazję
Wyjątkowy manicure na każdą okazję, Kącik Stylizacji Maryla Domańska, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8222389557
REGON: 520225297
Rok założenia:
2021

O firmie

Prowadzimy Kącik stylizacji, którego siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Właścicielką salonu jest Maryla Domańska.

Oferta

Prowadzimy gabinet kosmetyczny, w którym zapewniamy szeroki wybór zabiegów. Tworzymy miejsce, w którym nasze Klientki mogą czuć się w pełni komfortowo i poddać się relaksowi. Oferujemy stylizację paznokci, w ramach której zadbamy o piękny wygląd dłoni oraz stóp. W ofercie naszego gabinetu znajduje się:
  • manicure,
  • manicure z odżywką,
  • manicure lakierem zwykłym,
  • manicure hybrydowy,
  • manicure żelowy.
Oferujemy przedłużanie żelem, uzupełnianie żelu z odnową budowy oraz wzmocnienie żelem naturalnej płytki. Zajmiemy się też naprawą przedłużonego paznokcia. Wykonujemy różnego rodzaju zdobienia, takie jak french, kocie oko, baby boomer, ombre, zdobienie pyłkami, naklejką lub malowanie ręczne. Oferujemy pedicure, zajmujemy się malowaniem paznokci zwykłym lakierem lub lakierem hybrydowym. Zapewniamy szeroki wybór lakierów.

Zajmujemy się stylizacją brwi i rzęs, w ramach której wykonujemy regulację brwi oraz hennę. Oferujemy farbowanie brwi oraz ich laminację.

W gabinecie dbamy o Państwa bezpieczeństwo, zapewniamy dokładną dezynfekcję wszelkich narzędzi. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Kącika Stylizacji w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Kącik Stylizacji Maryla Domańska

Kącik Stylizacji Maryla Domańska, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Kącik Stylizacji Maryla Domańska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.