Kompleksowa obsługa księgowa
Kompleksowa obsługa księgowa, Ka-Le Krzysztof Kokoszka, Andrychów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5512074091
Rok założenia:
2009

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Ka-Le od 2009 roku. Siedziba biura znajduje się w Andrychowie, a drugie nasze biuro mamy w Wieprzu, na ternie województwa małopolskiego. Oferujemy kompleksowe usługi związane z księgowością i rachunkowością. Firmą zarządza Krzysztof Kokoszka.

Oferta

Stworzyliśmy szeroką ofertę związaną z czynnościami i obowiązkami wobec organów podatkowych i finansowych. Nasza firma współpracuje z małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami bądź osobami prywatnymi. Jesteśmy zespołem wysoko kwalifikowanych księgowych, którzy kompleksowo zajmą się obsługą firm Klientów.

Nasza oferta związana z księgowością przedsiębiorstw to:
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • rejestr VAT sprzedaży i zakupu,
  • tworzenie analiz, raportów i sprawozdań.
Co więcej, oferujemy usługi dotyczące ryczałtu ewidencjonowanego i nadzoru księgowego.

Ponadto zajmujemy się działem kadr i płac, a w nim prowadzeniem rozliczeń PFRON i ZUS, naliczaniem wynagrodzeń, obsługą akt osobowych pracowników oraz organizacją szkoleń BHP. Na podstawie udostępnionych przez Klienta informacji sporządzamy również wszelkiego typu umowy o pracę, dzieło lub zlecenie.

Uzupełnienie oferty stanowi obsługa organów indywidualnych, a dokładnie rozliczanie podatków od czynności cywilnoprawnych, rocznych deklaracji PIT oraz oferowanie pomocy księgowej przy umowach najmu albo kupna-sprzedaży.

Dbając o wygodę naszych Klientów, wprowadziliśmy podpis elektroniczny, który umożliwia wysłanie dokumentów do urzędów bez konieczności wizyty w biurze.
Dodatkowo bezpłatnie dojeżdżamy po odbiór materiałów w ustalone przez Państwa miejsce. Zajmiemy się także wszystkimi formalnościami i czynnościami związanymi z założeniem nowej firmy.

Ceny naszych usług uzależnione są od kilku czynników, m.in. od wielkości firmy i ilości dostarczanych dokumentów. Wycenę naszych usług oferujemy Państwu bezpłatnie.

Ka-Le to rzetelne biuro rachunkowe.

Kontakt

Kontakt Ka-Le Krzysztof Kokoszka

Ka-Le Krzysztof Kokoszka, Andrychów

Opinie (0)

Opinie o firmie Ka-Le Krzysztof Kokoszka