Produkcja, montaż i uruchamianie urządzeń przemysłowych
Produkcja, montaż i uruchamianie urządzeń przemysłowych, K.R.U.K. Technika i energia Sp. z o.o., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7820043377
REGON: 008419158
KRS: 0000074186

O firmie

Siedziba spółki K.R.U.K. Technika i energia znajduje się w Poznaniu. Początki działalności firmy sięgają końca lat 80. XX wieku, a obecna nazwa została przyjęta w 2002 roku. Od początku działalności przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją konstrukcji dla przemysłu chemicznego, betoniarskiego, spożywczego i maszynowego oraz innych zakładów.

Oferta

K.R.U.K. to firma gwarantująca dotrzymywanie terminów i dostarczanie wytrzymałych konstrukcji. Jest w stanie realizować nawet najtrudniejsze zlecenia, ponieważ zatrudnia doświadczonych pracowników i dysponuje rozwiniętym zapleczem produkcyjnym. Wytwarza między innymi całe kotłownie składające się z kotłów opalanych węglem, biomasą, gazem i olejem oraz węzły wodne i parowe. Ponadto wykonuje zlecenia dotyczące ogrzewania hal różnymi metodami i oferuje wymienniki ciepła. Przy okazji niemal każdej inwestycji przedsiębiorstwo produkuje i montuje instalacje z miedzianych, stalowych, kwasoodpornych i wykonanych z tworzyw sztucznych rur.

Ważnym punktem w ofercie firmy K.R.U.K są rozwiązania służące do produkcji betonu towarowego, w tym całe węzły produkcyjne i osprzęt do nich, a także instalacje do wytwarzania wyrobów betonowych i ich dojrzewania. Zakład oferuje również:
  • linie technologiczne dla przemysłu maszynowego
  • linie technologiczne dla przemysłu chemicznego
  • linie technologiczne dla przemysłu spożywczego
  • zbiorniki
  • silosy
  • kominy
  • konstrukcje do kominów
  • konstrukcje hal
Wymienione rozwiązania nie wyczerpują możliwości spółki. Dostarcza ona obudowy hal, ekrany szczelne do kotłów oraz instalacje elektryczne i automatyczne.

Uzupełnieniem oferty firmy są specjalistyczne roboty budowlane. W ramach nich powstają fundamenty budynków i konstrukcji oraz żelbetowe zbiorniki.

Więcej informacji i zdjęć dokumentujących zrealizowane przez K.R.U.K. zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt K.R.U.K. Technika i energia Sp. z o.o.

K.R.U.K. Technika i energia Sp. z o.o., Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie K.R.U.K. Technika i energia Sp. z o.o.