Wykonanie i montaż reklamy dla firm
Wykonanie i montaż reklamy dla firm , K.O.T. Mariusz Wieczorek, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981272089
REGON: 930388116
Rok założenia:
2009
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma K.O.T. od 1995 roku zajmuje się projektowaniem reklamy wizualnej. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu, a osobą decyzyjną jest Mariusz Wieczorek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, wszystkie osoby, które szukają skutecznej i widocznej reklamy.

Oferta

Reklama zewnętrzna jest bardzo ważna, ponieważ jest jedną z głównych części reprezentacyjnych naszej firmy. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług firmy K.O.T. Od wielu lat wykonujemy autorskie projekty, a także produkujemy i montujemy elementy trwałego oznakowania obiektów. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju gadżety reklamowe. W pracowni wykonujemy:
  • litery blokowe podświetlane,
  • loga podświetlane,
  • uchwyty mocujące,
  • szyldy informacyjne,
  • tabliczki informacyjne,
  • kasetony,
  • litery frezowane,
  • pylony.
Frezowanie liter metodą CNC odbywa się w doskonale wyposażonym parku maszynowym. Możemy umieścić dowolne znaki i litery w materiałach tak jak: PCV, pleksi, poliwęglan, aluminium, laminaty grawerskie i drewno. Przyjmujemy od Państwa projekty drogą elektroniczną. Możemy także zrealizować projekt na podstawie dostarczonego wydruku lub zdjęcia.

Szyldy podświetlane to świetny sposób, aby nasz sklep, czy zakład był widoczny z daleka. Wykonujemy szyldy o zróżnicowanej stylistyce na materiałach takich jak stal nierdzewna, szkło, poliwęglan, pleksi, płyty typu DIBOND i PCV. Szyldy są montowane bezpośrednio do elewacji i mogą być podświetlane. Oferujemy także usługę serwisu i konserwacji produktu.

Neony
, tablice kierunkowe, wyklejane billboardy i wiele innych klasycznych oraz LED-owych produktów, może być wykonanych w naszym warsztacie.

Uzupełnieniem naszej oferty, są inne gadżety reklamowe takie jak ulotki, długopisy, plakaty, kalendarze firmowe i kubki reklamowe. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego podejmujemy się nawet trudnych i nietypowych zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy K.O.T. z Wrocławia.

Artykuły

Kasetony reklamowe
Kasetony reklamowe
Kaseton reklamowy jest podstawowym elementem identyfikacji wizualnej. Odpowiednio przygotowany, jest znakomitym nośnikiem reklamy zewnętrznej. Jaki warto wybrać
Różne techniki wykonywania reklamy zewnętrznej
Różne techniki wykonywania reklamy zewnętrznej
Reklama ma istotne znaczenie w rozwoju firmy i dotarcia do potencjalnych klientów. Szczególnie ważny jest jej aspekt wizualny

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt K.O.T. Mariusz Wieczorek

K.O.T. Mariusz Wieczorek, Wrocław

Opinie (6)

Opinie o firmie K.O.T. Mariusz Wieczorek

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Filip
Filip
4.0
29.05.2020
Zrobili dla mnie kolorowy i estetyczny baner.
Karol
Karol
5.0
31.03.2020
Polecam tę formę reklamy, jest dobrze wykonana.
Dariusz
Dariusz
5.0
24.01.2020
Dzięki ich tabliczkom z wygrawerowanymi informacjami można łatwo się zareklamować.
Eryk
Eryk
5.0
28.11.2019
Firma wykonała dla naszego miasta tabliczki, na których umieściliśmy informację o znanych pisarzu. Prezentują się bardzo ładnie i zostały przymocowane do zabytkowego budynku.
Ala
Ala
5.0
12.09.2019
Bardzo oryginalny projekt liter podświetlanych, które umieściliśmy na dachu naszej firmy. Nazwa firmy jest widoczna i ma ciekawą barwę.
Basia
Basia
5.0
21.07.2019
Polecam tę firmę, ponieważ wykonali dla mnie świetne logo i zamontowali je przy moim sklepie. Neon jest widoczny z daleka.