Profesjonalny radca prawny
Profesjonalny radca prawny, K. Kufel-Urbanowicz, P. Urbanowicz Kancelaria radców prawnych s.c., Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7122813127
REGON: 432669898
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Kancelaria Radców Prawnych S.C. Katarzyna Kufel-Urbanowicz, Paweł Urbanowicz znajduje się w Lublinie. Naszym Klientom oferujemy porady prawne. Działalność rozpoczęliśmy w 2003 roku. Prezentujemy wysokie kwalifikacje zawodowe, dlatego cieszymy się dużym zaufaniem wśród Klientów.

Oferta

Przez piętnaście lat działalności w branży prawniczej poznaliśmy oczekiwania Klientów i co ważne, potrafimy się do nich dostosować. Ugruntowana pozycja na rynku zobowiązuje nas do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Z usług naszej kancelarii radców prawnych korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Oferujemy Państwu pomoc w sprawach związanych z prawem pracy, cywilnym, spółek oraz prawem korporacyjnym. Zapewniamy profesjonalną obsługę prawną firm i doradztwo. Co więcej, reprezentujemy Klientów przed sądem i instytucjami. Zajmujemy się sporządzaniem opinii prawnych oraz aktów, a także gospodarką nieruchomościami.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy innowacyjne metody, które znacznie usprawniają naszą działalność i pomagają sporządzić niezbędną dokumentację. Regularnie monitorujemy zmiany w przepisach i regulacjach prawnych, aby jak najlepiej obsługiwać naszych Klientów.Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i dbamy o terminową realizację.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii radcowskiej.

Kontakt

Kontakt K. Kufel-Urbanowicz, P. Urbanowicz Kancelaria radców prawnych s.c.

K. Kufel-Urbanowicz, P. Urbanowicz Kancelaria radców prawnych s.c., Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie K. Kufel-Urbanowicz, P. Urbanowicz Kancelaria radców prawnych s.c.