Obróbka metali i tworzeniem części do maszyn
Obróbka metali i tworzeniem części do maszyn, Jurseb ZPHU Sebastian Kozieł, Radom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9482131649
REGON: 146460205
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba firmy Jurseb ZPHU Sebastian Kozieł znajduje się w miejscowości Radom w województwie mazowieckim. W branży metale - obróbka, maszyny działamy z powodzeniem od 2013 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć uznanie w branży. Specjalizujemy się w produkcji kół zębatych, elementów śrubowych, kół łańcuchowych, wałków zębatych, ślimaków i ślimacznic oraz innych części przekładni mechanicznych. Nasze produkty są doceniane przez odbiorców, a to za sprawą precyzji, jakości materiałów i procesu produkcji.

Stale doskonalimy nasze procesy wytwarzania, co zaowocowało lojalnym gronem Klientów, którzy cenią nasze produkty i profesjonalizm. Nasze materiały to najwyższej jakości stal, stal nierdzewna, aluminium, brąz, mosiądz i tworzywa sztuczne, gwarantujące trwałość i niezawodność.

Oferta obejmuje kompleksowe usługi obróbki metali, począwszy od analizy wymagań i doradztwa technicznego, przez laserowe wycinanie, aż po wykorzystanie obrabiarek CNC. Jakość jest naszym priorytetem, dlatego kontrola jakości jest nieodłącznym elementem każdego etapu produkcji.

Nieustannie dostarczamy gotowe, typowe podzespoły, takie jak kółka zębate, kółka łańcuchowe, wałki zębate, ślimaki i ślimacznice.

Ponadto, dzięki naszemu doświadczeniu, realizujemy zlecenia specjalne i nietypowe, takie jak toczenie wałków zębatych, obróbka cieplna, frezowanie, szlifowanie czy nacinanie kół zębatych. Bez względu na skomplikowanie projektu, podejmiemy się wyzwania.

Zapraszamy Cię do współpracy z firmą Jurseb z Kowali-Stępociny. Razem stworzymy solidne podstawy dla Twoich projektów przemysłowych.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Jurseb ZPHU Sebastian Kozieł

Jurseb ZPHU Sebastian Kozieł, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Jurseb ZPHU Sebastian Kozieł


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.