Tapicerka samochodowa
Tapicerka samochodowa, Józef Ulacha & Syn Tapicer samochodowy, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8521729682
REGON: 810004086
Rok założenia:
1962

O firmie

Firmę Józef Ulacha & Syn prowadzimy w Szczecinie. Na rynku funkcjonujemy od 1962 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach tapicerskich.

Oferta

W naszym zakładzie zajmujemy się przede wszystkim tapicerką samochodową. Obsługujemy głównie osoby prywatne. W ofercie mamy między innymi renowację tapicerek samochodowych, obszywanie gałek zmiany biegów i kierownic. W razie potrzeby możemy wykleić sufit w aucie. Ponadto kładziemy wykładziny dywanowe.

W codziennej pracy wykorzystujemy materiały od renomowanych producentów, by wykonane przez nas prace były jak najwyższej jakości. Zapewniamy szeroki wybór kolorów materiałów, dlatego jesteśmy pewni, że każdemu uda się znaleźć coś dla siebie. Ponadto posiadamy nowoczesne urządzenia, co pozwala nam na wielozadaniowość. Realizujemy też nietypowe zlecenia, na przykład takie, które dotyczą łodzi motorowych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Józef Ulacha & Syn.

Artykuły

Kierownicę w samochodzie obszyje tapicer samochodowy z firmy Józef Ulacha & Syn
Kierownicę w samochodzie obszyje tapicer samochodowy z firmy Józef Ulacha & Syn
Tapicerka we wnętrzu auta jest ważna w każdym detalu. Także pokrowiec na kierownicę jest jej istotną częścią. Józef Ulacha & Syn dba o stylizację wnętrza auta.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Józef Ulacha & Syn Tapicer samochodowy

Józef Ulacha & Syn Tapicer samochodowy, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Józef Ulacha & Syn Tapicer samochodowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.