Remonty mieszkań i domów
Remonty mieszkań i domów, Józef Paździurkiewicz Gres-bud, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9441504332
REGON: 365332200
Rok założenia:
2016

O firmie

Gres-bud to firma oferująca usługi budowlane. Siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem jest Józef Paździurkiewicz. Działamy w branży od 2016 roku.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w wykonawstwie remontów mieszkań i domów. Wykańczamy wnętrza pod klucz. Ekipa naszych pracowników podejmie się niemal każdego zadania, nie boimy się wyzwań. Przeprowadzimy remont każdego pomieszczenia. W zakres naszych usług wchodzą m.in. prace malarskie. Oprócz tego tapetujemy i szpachlujemy.

Wykonamy podwieszane sufity, położymy panele podłogowe i glazurę oraz terakotę. Zajmujemy się także kafelkowaniem i adaptacją poddaszy.

Ponadto stawiamy ścianki działowe, wykonujemy zabudowy karton gips i realizujemy wiele innych prac remontowych.

Zapewniamy, że nasze usługi są najwyższej jakości. Pracujemy, korzystając z nowoczesnego sprzętu budowlanego. Korzystamy z materiałów budowlanych pochodzących od renomowanych producentów.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i dopasowujemy się do zaleceń Klienta. Ekipa naszych pracowników to osoby sumienne i zaangażowane w pracę. Jesteśmy terminowi.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą Gres-bud.

Zakres działalności

Artykuły

Metody docieplania poddaszy
Metody docieplania poddaszy
Metodami ocieplania poddaszy są: styropian, wełna mineralna, pianka poliuretanowa, a także nowoczesne i skuteczna celuloza w granulkach.

Wideo

Kontakt

Kontakt Józef Paździurkiewicz Gres-bud

Józef Paździurkiewicz Gres-bud, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Józef Paździurkiewicz Gres-bud

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bogusz
Bogusz
5.0
30.11.2019
Polecam, bardzo rzetelna firma remontowa. Pracownicy są dobrze wyszkoleni, wiedzą jak zrealizować nawet trudniejsze zadania remontowe.