Kompleksowa pomoc przy ochronie własności przemysłowej
Kompleksowa pomoc przy ochronie własności przemysłowej, Józef Hładyniuk Kancelaria Patentowa, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7121022352
REGON: 430596698
Rok założenia:
1995

O firmie

Kancelaria Patentowa założona przez Józefa Hładyniuka znajduje się w Lublinie i została założona w 1995 roku. Rzecznik patentowy posiada uprawnienia do wykonywania zawodu od 1991 roku, a 2004 roku został europejskim rzecznikiem patentowym. Kancelarię prowadzi wraz z Marią Hładyniuk-Gązwa. Działalność biura nakierowana jest na profesjonalną pomoc w zakresie ochrony własności przemysłowej.

Oferta

Ochrona własności przemysłowej to niezwykle istotne zagadnienie dla osób prywatnych i podmiotów gospodarczych, które wynalazły maszynę, narzędzie, artykuł spożywczy, sposób wytwarzania konkretnego środka i inne rozwiązania przystosowane do przemysłowego zastosowania. Warunkiem do uzyskania ochrony i czerpania korzyści z praw własnościowych jest zgłoszenie wniosku do urzędu patentowego. Pomocą w tym zakresie zajmuje się kancelaria Józefa Hładyniuka. Rzecznik patentowy zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie w tajemnicy powierzonych mu danych. Na zlecenie klientów prowadzi działania mające na celu uzyskanie patentu krajowego, europejskiego lub międzynarodowego. Wśród działań tych można wymienić dozorowanie terminów, wnoszenie opłat, reprezentację podczas postępowań przed urzędami oraz przygotowywanie umów licencyjnych na korzystanie z wynalazku.

Klienci kancelarii mogą także liczyć na pomoc w zakresie wzorów użytkowych i wzorów przemysłowych. Te pierwsze dotyczą kształtu i budowy, natomiast drugie to nowa lub posiadająca indywidualny charakter postać wytworu lub jego części.

Inne czynności wykonywane w kancelarii to ochrona znaków towarowych. Znaki te mogą występować pod postacią grafik, haseł, połączenia obu tych elementów oraz dźwięków i form przestrzennych.

Ponadto rzecznicy patentowi zajmują się takimi zagadnieniami jak:
  • negocjacje między konkurentami
  • topografia układu scalonego
  • oznaczenia geograficzne
  • rejestracja oznaczeń geograficznych
  • zwalczanie nieuczciwej konkurencji
Więcej informacji dotyczących kancelarii patentowej Józefa Hładyniuka znajduje się na stronie internetowej. Z rzecznikiem patentowym można się kontaktować mailowo i telefonicznie.

Artykuły

Czym zajmuje się rzecznik patentowy?
Czym zajmuje się rzecznik patentowy?
Czy zastanawiałeś się kiedyś, czym zajmuje się rzecznik patentowy? Jeśli tak, zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, w którym odpowiadamy na wiele pytań.
Na czym polega praca rzecznika patentowego?
Na czym polega praca rzecznika patentowego?
Chciałbyś skorzystać z usług rzecznika patentowego? Sprawdź w jakich przypadkach możesz to zrobić i jakie korzyści mogą przynieść Ci jego usługi.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Józef Hładyniuk Kancelaria Patentowa

Józef Hładyniuk Kancelaria Patentowa, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Józef Hładyniuk Kancelaria Patentowa