Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7641208703
REGON: 570091573
Dodatkowe kontakty:
Rok założenia:
1992

O firmie

Biuro tłumaczy przysięgłych Jolanty Ordowskiej oraz Lucjana Ordowskiego znajduje się w Chodzieży, na terenie województwa wielkopolskiego. Wykonujemy przekłady z i na język francuski oraz niemiecki. Działamy od ponad 25 lat. Zapewniamy rzetelne i terminowe wykonywanie usług.

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi tłumaczami przysięgłymi, którzy bardzo sumiennie podchodzą do swoich obowiązków. Priorytetem jest dla nas satysfakcja Klienta. Podczas realizacji każdego z zamówień, przykładamy dużą uwagę do tego, aby treść tłumaczonych przez nas tekstów był jak najbardziej zbliżony do oryginału. Wykonujemy tłumaczenia z i na język francuski oraz niemiecki. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne. Tłumaczymy m.in. teksty sądowe oraz techniczne, ale zakres naszych przekładów sięga także wielu innych dziedzin.

Posiadamy szeroki zasób słownictwa i związków wyrazowych, co znacznie usprawnia naszą pracę. Nasze wysokie kompetencje potwierdzone są certyfikatami. Z naszych usług korzystają zarówno Klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Dbamy o dostosowywanie się do wcześniej ustalonych terminów.

Zapraszamy zainteresowane osoby do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Kontakt Jolanta Ordowska Lucjan Ordowski Tłumacze przysięgli języka francuskiego i niemieckiego

Jolanta Ordowska Lucjan Ordowski Tłumacze przysięgli języka francuskiego i niemieckiego, Chodzież

Opinie (0)

Opinie o firmie Jolanta Ordowska Lucjan Ordowski Tłumacze przysięgli języka francuskiego i niemieckiego