Ubezpiecz siebie i swoich bliskich nie ruszając się z domu
Ubezpiecz siebie i swoich bliskich nie ruszając się z domu , Jolanta Kania Agencja Ubezpieczeniowa, Kępno

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6191019550
REGON: 302727518
Rok założenia:
2014
Branża:

O firmie

Nazywam się Jolanta Kania i jestem agentem ubezpieczeniowym. Działam na terenie Kępna oraz okolicznych miejscowości w województwie wielkopolskim. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Oferta

Jeżeli szukacie Państwo odpowiedniej oferty ubezpieczeniowej, zapraszam do kontaktu! Działam nie tylko w moim biurze. Porad dotyczących ubezpieczeń udzielam także przez internet i telefon. Spośród setek dostępnych ofert z pewnością wybierzemy polisę, która będzie dla Państwa odpowiednia. Aby uniknąć dodatkowych opłat, zawsze pytam Klienta, czy korzysta już oferty, któregoś towarzystwa ubezpieczeniowego. Jeśli pracujecie Państwo w zawodzie, które niesie ze sobą ryzyko utraty zdrowia, z pewnością taka informacja również będzie dla mnie istotna. Zależy mi na tym, aby ubezpieczenie, które oferuję, obejmowało jak najwięcej zdarzeń, czy nieszczęśliwych wypadków, przed którymi można zabezpieczyć się finansowo. Polisy w dzisiejszych czasach stanowią podstawę zabezpieczenia dla rodziny w przypadku choroby, czy śmierci osoby najbliższej.

W mojej ofercie posiadam między innymi:
  • ubezpieczenia OC,
  • ubezpieczenia AC,
  • ubezpieczenia mienia,
  • ubezpieczenia domów i mieszkań,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia NNW,
  • ubezpieczenia dla rolników,
  • ubezpieczenia indywidualne i grupowe.
Ubezpieczenia komunikacyjne są tak samo ważne dla młodych kierowców, jak i doświadczonych właścicieli pojazdów. Jednak zazwyczaj polisy OC dla osób, które dopiero zdały egzamin na prawo jazdy, są zazwyczaj naprawę wysokie. Dlatego warto skontaktować się ze mną. Na pewno pomogę znaleźć ofertę, która nie będzie miała wygórowanych opłat, a pozwoli zabezpieczyć kierowcę w przypadku kolizji. Dla tych z Państwa, którzy traktują samochodów jako narzędzie pracy i bardzo często podróżują do Klientów, czy w celach biznesowych polecam ubezpieczenie AC. Autocasco chroni kierowcę w przypadku kradzieży auta, czy w przypadku zniszczeń związanych z anomaliami pogodowymi. Właściciel może liczyć także na wypłacenie odszkodowania pokrywającego naprawę pojazdu.

Polecam również ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia domu. W przypadku zalania mieszkania przez sąsiadów, pożaru, czy włamania, możecie Państwo otrzymać odszkodowanie umożliwiające Wam pokrycie strat. Ochronie podlega nie tylko sama budowla, ale także sprzęty elektroniczne i inne wyposażenie. Wszystko zależy od pakietu, na jaki się zdecydujecie.

Usługi ubezpieczeniowe świadczę mobilnie. Zajmuję się także formalnościami. Wypełniam z Państwem wszystkie potrzebne dokumenty. Zapraszam do kontaktu z moją agencją ubezpieczeniową w Kępnie - Jolanta Kania.

Artykuły

Agencja Ubezpieczeniowa Jolanta Kania to solidny partner w wyborze polisy
Agencja Ubezpieczeniowa Jolanta Kania to solidny partner w wyborze polisy
Agencja Ubezpieczeniowa Jolanta Kania w Kępnie pomaga w znalezieniu najkorzystniejszych ubezpieczeń dla firm i osób indywidualnych. Przeczytaj artykuł

Wideo

Kontakt

Kontakt Jolanta Kania Agencja Ubezpieczeniowa

Jolanta Kania Agencja Ubezpieczeniowa, Kępno

Opinie (8)

Opinie o firmie Jolanta Kania Agencja Ubezpieczeniowa

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Oskar
Oskar
5.0
27.05.2021
Załatwiłem tutaj bardzo dobre ubezpieczenie AC. Pani Jolanta Kania wyszukała ofertę, która jest i przystępna cenowo i w razie wypadku zapewnia mi pełen pakiet wsparcia.
Ola
Ola
4.0
19.03.2021
Z agentką umówiłam się na telefon. Rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pomimo tego, że się nie widziałyśmy, Pani Jolancie udało się wytłumaczyć mi wszystkie zasady, na jakich działa polisa. Dzięki temu wiedziałam jakie oferty mam do wyboru i czy są dla mnie korzystne. Bardzo uczciwe podejście do Klienta. Polecam, ponieważ uważam, że moja umowa obejmuje bardzo dużo nieprzewidzianych następstw.
Milena
Milena
5.0
13.01.2021
Kompleksowa obsługa, szeroka oferta i naprawdę korzystne oferty. Polecam serdecznie.
Janusz
Janusz
4.0
05.11.2020
Posiadają spore doświadczenie w branży i zdecydowanie to widać.
Helena
Helena
5.0
09.09.2020
Z pewnością warto skorzystać z ich usług. Są profesjonalnymi ubezpieczycielami.
Krystian
Krystian
5.0
21.07.2020
Najlepsza firma ubezpieczeniowa w okolicy.
Kryspin
Kryspin
5.0
11.05.2020
Skorzystałem z ich oferty ubezpieczeniowej i jestem jak najbardziej zadowolony. Posiadają naprawdę wiele polis.
Wojtek
Wojtek
5.0
08.03.2020
Polecam bardzo serdecznie tę firmę ubezpieczeniową. Posiadają szeroki wybór atrakcyjnych polis, więc każdy zdecydowanie znajdzie tu coś dla siebie.